Teknolojiye Yön Verenler ‘Women Tech Makers 17’de Buluşuyor!

Ankara’da üçüncüsü düzenlenecek olan WTM (Women Tech Makers) konferansı 25 Mart tarihinde Bilkent Cyberplaza’ da düzenleniyor. WTM etkinlikleri, Google sponsorluğunda yaklaşık 39 ülkede toplamda 58 etkinlik olarak gerçekleşiyor. WTM (Women TechMakers) Ankara ve GDG (Google Developer Group) Ankara öncülüğünde düzenlenen, kadın erkek konuşmacı ve katılımcılara açık olan bu ücretsiz etkinlikte çok verimli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

1

2

GazeteBilkent olarak Tanıtım Sponsorluğunu üstlendiğimiz etkinliğe destek olan diğer sponsorlar; Google (Ana Sponsor), STM (Yaka Kart Sponsoru) , WebMasto (Tanıtım Sponsoru), indir.com (Tanıtım Sponsoru), Radyo Odtü (Basın Sponsoru) ve HyperAd (Tanıtım Sponsoru). Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), Bilkent Cyberpark ise etkinliğin partnerleri arasında yer almaktadır. Etkinlikte Clave sponsorluğunda hazırlanan Android uygulaması kullanılabilecektir.

Kadın ve erkek konuşmacı ve katılımcılara açık olan bu konferans hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz web sitesine bakabilir veya 2016 yılında düzenlenen etkinliğin fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik ücretsizdir.

Kayıt olmayı unutmayın!

Leave a Reply

Yazıcı Tamiri Sigma Defence Ankara Kız Yurdu