Boyner Holding şirketlerinden Back-Up’ın Genel Müdürlüğüne Sitare Sezgin getirildi.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Sezgin, iş hayatına Hollanda Procter & Gamble’da staj yaparak atıldı. Bain & Company ve The Boston Consulting Group’ta danışman olarak çalışan Bilkentli, Sabancı Holding’de Strateji ve İş Geliştirme Müdürü, Akbank’ta Kanal ve Ürün Geliştirme Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. Son olarak Back-Up Satış, Pazarlama, Ürün Geliştirme ve Tedarikçi Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını yürüttü.

Boyner Holding tarafından yapılan açıklamaya göre, Şubat 2011’den bu yana Back-Up Satış, Pazarlama, Ürün Geliştirme ve Tedarikçi Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Sitare Sezgin, Back-Up’ın ekim ayı itibariyle Genel Müdürlük görevini üstlendi.

Sitare Sezgin, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, “Back-Up kurulduğu günden beri ilklerin adresi oldu. Yeni bir sektör yarattı ve hizmet sektöründe yüzde 98 müşteri memnuniyetini yakaladı. Şimdi amacımız Back-Up’ı daha ileriye taşımak. Şu anda 225 bin üyemiz, 550 uzman çalışanımız ve 7500 tedarikçimiz bulunuyor. Hedefimiz Back-Up ailesini büyüterek, hizmetlerimizden daha çok kişinin faydalanmasını sağlamak” dedi.

Leave a Reply