Şu günlerde kampüsümüz, Kariyer Merkezi tarafından gerçekleştirilen İş Alanları Tanıtım Günleri (Sector Introduction Days) kapsamında, kendi kurdukları işi veya çalıştıkları şirketlerdeki fırsatları anlatmak için gelen birçok mezunumuza ev sahipliği yapıyor. Gelin hep beraber misafir ettiğimiz mezunlara göz atalım.

20 Kasım Çarşamba günü Bankacılık ve Finans Bölümü 1999 yılı mezunu olan Kuehne+Nagel şirketinin Proje Müdürü Murat Demirkol’u misafir ettik.

21 Kasım Perşembe günü ise Siyaset Bilimi Bölümünden 2001 yılında mezun olan ve şu anda da Lig TV Basketbol Yayınları Koordinatör Yardımcısı olarak görev yapan Volkan Günak Beyi konuğumuzdu. Aynı gün Endüstri Mühendisliği Bölümü 2006 yılı mezunu olan ve halihazırda SAP Türkiye Çözüm Müdürü olarak çalışan Musatafa Aydoğdu Bilkentlileri aydınlattı.

Özgür Abacı

Özgür Abacı

 

 

22 Kasım Cuma günü ise İletişim ve Tasarım Bölümü 2006 yılı mezunu olan ve şu anda CGMedya Reklam’ın Görsel İletişim Uzmanı Özgür Abacı bizlere reklam sektörü hakkında bilgi verdi.

 

 

 

Biraz da önümüzdeki hafta içerisinde geleceklerden bahsedelim.

25 Kasım Pazartesi günü Bilgisayar Mühendisliği’nden 1994 yılında mezun olan ve HP Türkiye’de Teknoloji Hizmetleri Grubu Ülke Müdürlüğü koltuğunda oturan Murat Cantürk misafirimiz olacak. Bilişim sektörüyle yakından ilgilenen herkesin gitmesini tavsiye ediyorum. 12.30 da FFB-22’de yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Murat Cantürk - HP

Murat Cantürk – HP Türkiye

 

 

Mehmet Akalın - One Colony Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet Akalın – One Colony Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

26 Kasım Salı günü ise Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden 1993 yılında mezun olan ve One Colony adlı eğlence organizasyon şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Akalın 12:30’da FFB-22’de olacak. Bu konferanstan sonra, aynı gün saat 17.30’da, yine Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu ve Ankarafranchising Şirketi’nin sahibi Reşit Seber FFB-22’de Bilkentlilere bilgi verecek.

 

Leave a Reply