Bilkentliler arasında bir köprü niteliğinde olan BİLMED ekibini siz okuyucularımıza tanıtmaya devam ediyoruz. Bu başarılı derneğin arkasında ki isimleri biraz daha yakından tanımak , tanıtmak bizleri son derece mutlu etmekte.

İlk olarak kendisini yakından tanıdığım bir isimle başlamak isterim. BİLMED Dergisi’nin Yazı İşlerinden sorumlu olan Aslıgül Akçiçek Kurul ile geçen yıl BİLMED Dergi’sinin editörlüğünü üstlendiğim esnada tanışma fırsatım oldu. Ben ve benim gibi derginin editörlüğünü yürütmekte olan Başak Gök ve Gizem Karataş’ta , bu çalışma ekibinden oldukça memnunuz.

Aslıgül Akçiçek Kurul

1970 Ankara doğumlu olan Kurul.1976-1987 yılları arasında ilk,orta ve lise eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra  Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümündeeğitimine devam etti ve 1992 senesinde buradan mezun oldu. 1992-2001 yılları arasında çeşitli medya kuruluşlarında görev yapan Kurul, 2001-2007 tarihleri arasında İngilizce öğretmenliği ve eğitim müdürlüğü görevlerini üslendikten sonra 2007 yılından bu yana aile işleri olan Haute Couture mağazalarında yönetici pozisyonunda görev yapmakta. Eş zamanlı olarak BİLMED ailesine destek veren Aslıgül Hanım’a başarılar diliyoruz.

Özlem Uçarkuş

İzmir doğumlu olan Uçarkuş, İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve ODTÜ İşletme bölümünü bitirerek 1994 yılında Bilkent MBA’ den mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi´nde araştırma görevlisi ve ders Asistanı olarak da görev yapmış ve mezuniyet sonrası Bilgi Teknolojileri alanında uzmanlaşarak sektörün önde gelen firmalarında iş geliştirme, satış ve pazarlama pozisyonlarında yönetici olarak çalışmıştır. 2000 yılından bu yana BİLMED yönetiminde görev yapmakta olan Özlem Hanım, özellikle BİLMED mezun veritabanı, dernek yazılımı, web portalı gibi projelerin yönetimini yürütmektedir.

Nilüfer Mavi

1976 Çorum Doğumlu olan Nilüfer Hanım, Uluslararası İlişkiler bölümü 1999 mezunudur. Halen T.Garanti Bankası A.Ş. Kuzey Anadolu Bölge Müdürlüğü´nde Bölge Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Daha önceki Bilmed Yönetimlerinde görevler almış olan Mavi, Bilmed IR-99 Sınıf Başkanıdır.

Irmak Tosun

1984 Ankara doğumlu olan Irmak Hanım’da Bilkent Ruhunu geleceğe taşıyan isimlerden.TED Ankara Koleji 2001 yılında mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümüne girmiş ve  2005 senesinde buradan mezun olmuştur. Yüksek Lisansını University College London, Avrupa Birliği Kamu Politikaları üzerinde tamamlayan Irmak Hanım, Lisans eğitimi sırasında Radyo Bilkent’te çalışmış, 2004-2005 akademik yılında Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu olarak İşletme Kurulunda görev almıştır. Şu anda DeLeeuw International, danışmanlık, eğitim ve proje yönetimi şirketinde Proje Yönetimi ve Finans Departmanında Proje Direktörü olarak çalışmaktadır.

Alp Aldoğan

1974 Ankara doğumlu olan Aldoğan, ilk, orta ve lise’yi Yükseliş Koleji’nde okumuş ve mezuniyet sonrası Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde okumaya hak kazanmıştır. Buradan da 2000 senesinde mezun olduktan sonra iş hayatına atılmış ve 2002 yılından beri AKZO Nobel Kemipol AŞ.’de Satış temsilcisi olarak çalışmaktadır.

Siz okuyucularımızı BİLMED ailesi ile tanıştırmaya devam edeceğiz.

Leave a Reply