Genel Yayın Yönetmeni

Doğa Çetiner


Yayın Koordinatörü

Elifnur Güden


Politika Birimi

Editör: Eda Naz Gezer

Alara Irmak Tümer

Alp Can Yıldırım

Anıl Polat

Başak Demir

Berk Gürer

Berre Nazlı Çelik

Bünyamin Aydın

Deniz Aydemir

Elif Su Bektaş

Emir Erdem

İrem Gürbüz

Kemal Can

Koray Bilgili

Melis Yılancı

Muhammed Elber Paçacı

Osman Gürem Ulusoy

Ömer Rahmi Özen

Öykü Gündoğdu

Umut Şükrü Güner

Yaren Karabacak

Zehra Aslanoğlu

Ekonomi ve İş Dünyası Birimi

Editör: Asu Yıldız Tekin

Ardıç Üçyıldız

Ece Olgun

Kemalhan Aydın

Sırma Sivrikoz 

Merve Aral

Nergis Hilal Yenen

Selin Çilkoparan

Simge Çınar

Tuva Avcı

Spor Birimi

Editör: Ela Bahşi

Baran Yavaş 

Burak Çatalbaş

Emir Battal

Emre Atmaca

Eren Özdilkural

Fahri Karataş

Hüseyin Bora Taşkın

Mert Özateş

Muhammed Burak Şirin

Selena Şahin

Kültür Sanat Birimi

Editör: Azra Gök

Editör Yardımcısı: Eymen Kurt

Abdullah Irmak

Asya Tuğlu

Aybüke Dere

Ayça Dayıoğlu

Ayça Zeynep Kısa

Ayşenur Ateş

Ayşenur Rüşen

Barış Can Sağlam

Barkın Ekiz

Batuhan Sır

Behice Ayşe Önelge

Berdan Kan

Coşkun Rüzgar Karakoç

Çağın Eroğlu

Duygu Uraş

Ekin Beyhangil

Elif Nil Büküm

Elif Topuz

Ezgi Kaynak

Ezgi Kutbay

Gonca Nur Altun

Gülin Yurter

Işınsu Topçuoğlu

İpek Deniz Genç

İrem Eroğlu

Kübra Nur Kırlı

Melin Demirci

Muhammet Muhammetgulyyev

Nihan Aşcı

Nurbanu Çakır

Oğuz Görgen

Öykü Güleç

Özge Aray Şentürk

Sena Aydın

Sıla Kuren

Tuğba Sena Doğan

Yağmur Zeyrek

Bilim ve Teknoloji Birimi

Editör: Elifnur Güden

Ahmet Nuri Kirişci

Elif Büşra Karaziyan

Zeynep Çırnaz

Beste Kavalcı

Damla Sude Özpolat

Neslihan Selin Gökdemir

Sude Karataş

 Aybeniz Metin

Hobi Yaşam Birimi

Editör: Aleyna Buse Akın

Editör Yardımcısı: Ayşe Deniz Karabey

Arzu Kaşıkçı

Ayça Bilgilier

Ayşe Eda Ersöz

Azra Tuğsel Uncu

Beyza Pekkarpuz

Börteçin Yalı

Cemre Tülay Çınar

Ceren Yahyalı

Deniz Filiz

Dilara Ayraç

Doğa Işıl Tombuloğlu

Ebru Özkan

Elif Davas

Elif Sıla Taşlıçay

Esin Deniz Bildirici

İmge Doğa Özden

Merve Koç

Muhammed Şirin

Müberra Nur Bodur

Nida Nur Erdoğan

Nilsu Kula

Nilsu Sağlam

Pelin Baran

Salih Yavuz Yaman

Sungu Tapan

Tuğba Yağmur

Ulvi Zengin

Zeynep Baysar

Zeynep İlayda Özer

Zeynep Sude Çelik

Ayşe Beyza Çanakçı

Tarih Birimi

Editör: Ada Doğan

Anıl Atılgan

Arda Yaren Mutlu

Ece Göre

Neslihan Malkoç

Mehmet Hasat Serinkan

İclal Şıracı

Özgür Azem Karadağ

Berk Deniz Aydın

Derya Bilge Yürekli


İdari Koordinatör

Doğa Çetiner


Etkinlik Birimi

Birim Sorumlusu: Sude Aşık

Ali Mert Akar

Ayşe Ece Er

Ayşenur Ateş

Berdan Kan

Elifnur Güden

Engin Deniz Çabuk

Hande Karabacak

Tasarım Birimi

Birim Sorumlusu: Sude Aşık

Senem Safi

Ece Özönal

Tuğba Doğan

Zöhre Güneş


Temsilcilikler

İstanbul Temsilcisi: Burak Çatalbaş