Acun Ilıcalı’nın ilgi çeken programı Survivor, tüm heyecanıyla seyircileri televizyon başına çekmeye devam ediyor. Survivor’ın önemli bir kuralı olan elenme, bütün yarışmacıların korkulu rüyası. Her hafta bir yarışmacının elendiği yarışmada kulisler, entrikalar ve yaşam mücadelesi hızla devam ediyor.

Yarışmada aralarının çok iyi olduğu üç yarışmacının birliği (Alp Kırşan, Anıl Tetik ve Mustafa Topaloğlu), önce Topaloğlu’nun yarışmaya veda etmesiyle sarsıldı ve ertesi hafta Alp Kırşan’ın elenmesiyle adada Anıl’ın büyük bir yalnızlığa düşmesine neden oldu.

Geçen hafta Alp Kırşan’ın elenmesi üzerine, kendisinin sahip olduğu 2 dokunulmazlık sembolünü Anıl’a vermesiyle Anıl, finale adını yazdıran ilk isim oldu. Bütün bu olaylar, Anıl’ın yarışmalar sırasında daha aktif olmasına ve hırslanmasına neden oldu gibi gözüküyor.

Survivor şartları yarışmacılar için çok çetin olsa da yapımcı Acun Ilıcalı’nın yarışmacılar için hazırlattığı ödüller, yarışmada kalmak için tek sebep olmaya yeter de artar bile. Geçtiğimiz hafta ödül oyununu kazanan grubun ABD- Florida’ya gitmesi, ondan önce yarışmacılar için müthiş balon gezilerinin düzenlenmesi ve yemek ziyafetleriyle dolu daha fazla ödüller yarışmacılara inanılmaz moral ve Survivor’da kalma isteği doğurmuşa benziyor.

Yarışmacılar arasında günbegün artan rekabet; milyonları televizyon başına çekerken, yarışmacıların daha fazla yorulmalarına ve çaba sarf etmelerine neden oluyor.

Hepinize iyi seyirler dilerim.

Leave a Reply