Tek yapmak istediğim vücudunu *sevmek*! –Christina Aguilera/Your Body

Hepinizin bildiği üzere bir albüm öncesinde onu az da olsa tanıtmak amaçlı çıkarılan ‘single’lar müzik piyasasının vazgeçilmezleri arasında uzun zamandır. Albümlerini çıkarmadan önce ‘single’ hazırlayan isimlerden biri de Christina Aguilera.

Hepinizin “Dirty, Genie in the Bottle, Candyman, Bionic…” gibi şarkılarıyla tanıdığı ünlü ses sanatçısı Christina Aguilera, ‘single’larının dışında da 4 senede bir müzik dünyasına bomba gibi düşen albümleriyle biliniyor.

Müziğe küçük yaşta başlamış olmasına rağmen ilk olarak 2002 yılında ‘Stripped’ albümüyle bütün dünyanın ilgisini çekmeyi başaran Aguilera, bu başarısını 2006 yılında ‘Back to Basics’ albümüyle pekiştirmiş ve 2010 yılında ‘Bionic’ adlı albümüyle de bu 4 yıllık devirleri müzik tarihine yazmayı başarmıştır.

Aguilera, Bionic albümünden sonra 4 sene kalıbından kurtulmak istercesine yepyeni bir albüm için kolları sıvamışa benziyor şu günlerde.

Yepyeni single şarkısı “Your Body” için klip çekimlerini tamamlamak üzere olan Aguilera, sosyal paylaşım ağı olan Twitter’dan sürekli hayranlarına gelişmeleri bildirirken; ne kadar heyecanlı olduğunu da belirtmeden edemiyor.

Yine buradan belirtmek isterim ki Aguilera, bu Çarşamba günü Türkiye’de gece saatlerine denk gelen belli saat aralığında da merak ettiğiniz bütün soruları cevaplayacak; hem de #yourbody başlığı altında!

Peki, Aguilera’nın yeni ‘single’ı ne zaman müzik marketlerde yerini alır diyorsanız; işte orasını sadece Xtina biliyor! Aslına bakarsanız bu konu hakkında oldukça fazla söylenti var. Fakat bence kısa sürede şarkıyı kayda aldığını ve klibinin çekimlerini de tamamlamak üzere olduğunu düşünecek olursak; Ekim ayında radyolardan dinleyebileceğiz bu güzel şarkıyı!

 

Leave a Reply