Fötr Şapkalı Efsane İstanbul’da

slash

Guns N’Roses  grubunun efsane gitaristi sonunda İstanbul’da . Kıvırcık saçları, başından hiç düşmeyen fötr şapkası ve yaptığı müzik ile farkını her daim ortaya koyan Slash; 2 Şubat Cumartesi günü yeni projesi Slash Featuring Myles Kennedy & The Conspirators’la birlikte, Maçka Küçükçiftlik Park’ta  sahne alacak.

90’ların başında, hard rock müziğin en önde gelen gruplarından Guns N’Roses’ la birlikte ismini duyurdu fötr şapkalı kahraman.  Ardından Velvet Revolver’da çalan Slash, aynı zamanda pek çok ünlü isimle çalıştı: Michael Jackson,Fergie, Ozzy Osbourne, Eric Clapton, Radiohead, Chris Cornell  ve daha niceleri…  Slash son olaraksa geçtiğimiz Mayıs ayında çıkardığı solo albümü Apocalyptic Love’ la gündeme geldi.

slash

Müziği ile pek çok insanı hard rock müzik ve gitar aşkını aşılayan Slash, aynı zamanda duyarlı bir isim de. Geçen yıl yaptığı Gotten şarkısı ve video klibiyse duyarlılık projelerinden sadece biri.

Slash’den bu kadar bahsettikten sonra, konser biletlerinden bahsetmekte de fayda var. Sahne önü 240 TL, arka grup  130 TL olacak şekilde planlanan konser biletleri, biraz pahalı. Slash gibi bir ismi canlı olarak izlemeye değeceğiyse kesin .

 

Dipnot:  Slash’i tanımak isteyenler için benden sizlere gelsin:

http://www.youtube.com/watch?v=q_oY7VRBoc4

http://www.youtube.com/watch?v=76vtlREgALI

Leave a Reply