Özellikle son yıllardaki çalışmaları ve düetleriyle dans müziğinin bir numaralı ismi haline gelen Mr. Worldwide ( bilinen adıyla Pitbull ), Olmeca Golden Nights Kapsamında Türkiye’de!

İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan konserde Pitbull, müziğiyle yarattığı muhteşem enerjiyi 30 Haziran gecesi sevenleriyle birebir paylaşacak. Yedi seneden fazladır müzik piyasasında olan sanatçı, son yıllarda listeleri altüst ettiği Hey Baby (Drop It on the Floor), Give Me Everything ve Let it Rain Over Me gibi hitleriyle hayran kitlesini her geçen gün daha da arttırıyor. Şimdi ise; 2011 yılının Haziran ayında piyasaya sürülen, Pitbull’un, T-Pain, Enrique Iglesias, Sean Paul ve Marc Anthony gibi isimlerle yaptığı düetlerin de bulunduğu ve satışa sunulduğu ilk hafta 55 bin, daha sonra ise Amerika’da neredeyse 400 bin gibi bir satış rakamına ulaşan “Planet Pit” adlı albümünün Dünya Turnesinde, dans müziğinin fenomeni bizlerle olacak.

Dört ayrı kategoride olan biletler, 12 Mart tarihinde Biletix’te satışa sunuldu bile. Dansın ve eğlencenin uç noktalara varacağı bu geceyi, GazeteBilkent okurları olarak kaçırmamanızı öneririz.

Bilet Kategorileri ve Fiyatları :

Normal – 80 TL

Sahne Önü – 200 TL

Deluxe Lounge – 350 TL

Loca – 3.500 TL

Leave a Reply