İlker Ayrık’ın hem yönetmenliğini yaptığı, hem de Hakan Bulut ve Ivana Sert ile başrolünü paylaştığı ‘Yapışık Kardeşler’in fragmanı çok konuşulacak.

kfke

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M. Serdar Fırat, Barış Taşkın, Bülent Aksu, Cengiz Okuyucu, Şebnem Bamsey, Özge İnce, Eray Yasin Işık, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Atilla Arcan, İlhan Daner, Mesut Süre, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Film son zamanlarda internet sitelerinde en çok beklenen filmler listesine girmeyi başardı. Filmin merakla beklenen fragmanı ise, geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Her sahnesinde ayrı bir mizah, her sahnesinde ayrı bir sıcaklık barındıran fragman; ilgi görüyor. Ayrıca İvana Sert’in, Sharon Stone’un ‘Temel İçgüdü’ filmindeki meşhur sahnesini anımsatan görüntüleri de dikkat çekti. Film, 30 Ocak’ta vizyona girecek.

yapisik-kardeslerin-fragmanina-ivana-sertin-sahneleri-damga-vurdu-37900

Filmin bir diğer dikkat çeken oyuncusu ise Halil Sezai. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai, filmde bir imamı canlandırıyor. İlk kez bir komedi filminde oynayan Halil Sezai, bu filmle ne kadar iyi bir komedi oyuncusu olduğunu göstereceğe benziyor.
Halil Sezai’nin minarede okuduğu ezanla başlayan fragman, ilk saniyeden son saniyeye kadar kahkahayla dopdolu.

Film; yaşadıkları köyde mutlu bir hayat süren yapışık kardeşler Halim’le Selim’in komedi ve aksiyon dolu maceralarını anlatıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları, İstanbul’a gelmeleriyle birlikte tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken, akla gelmedik maceraların içine sürükleniyorlar. Bu eğlenceli ve keyifli filmde İlker Ayrık’ın yapışık kardeşini başarılı oyuncu Hakan Bulut, hayatlarını değiştiren ‘vahşi cazibe’ karakterini ise Ivana Sert canlandırıyor.

Filmin fragmanı:

http://www.youtube.com/watch?v=H0Sgjvtj0w4

Leave a Reply