Geçmiş dönemlerde adından çok bahsettirecek birçok açık hava konsere ev sahipliği yapan Parkorman, yine bomba gibi bir festivalle geliyor. Yeni düzenlemeleri, bomba gibi bir kadro, sahnelerde insanları coşturacak inanılmaz güçlü bir ekip ve 4-6-7 Temmuz’a kadar yapılacak olan geri sayımla, Tuborg Gold Fest bizi bekliyor.

Bu kapsamda yer alacak birkaç isimden bahsedecek olursak; Guns N’Roses, Evanescence, Wtihin Temptation, Godsmack, In Flames, Lacuna Coil ve Apocalyptica dikkat çeken konuklardan. Yerli müzik yelpazesine bakacak olursak da, Şebnem Ferah, Pentagram, Aylin Aslım, Malt gibi isimler dikkate şayan. Toplamda hali hazırda 24 farklı isim açıklayan Tuborg Gold Fest, Parkorman’da izleyenleri keyifli bir müzik ziyafetiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yılın en büyük festivali olarak da nitelendirilen festivalin resmi sitesinden gerekli detaylara ulaşmak mümkün. http://www.tuborggoldfest.com/

Biletler içinse biletix ya da festivalin resmi sayfasından bilet al linkine tıklamak yeterli: http://www.biletix.com/etkinlik/NLPC4/ISTANBUL/tr

Açıklanan bilet fiyatları biraz pamuk eller cebe tarzı olsa da, böylesine dev bir organizasyon ve eşsiz bir müzik keyfine değer diye düşünüyorum.

VIP Kombine: 530 TL

Sahne Önü Kombine: 371 TL

Normal Kombine: 148.50 TL

İlgilenenlerin kaçırmaması gerekiyor diye düşünüyorum. İyi eğlenceler.

Leave a Reply