Johnny Depp yeni bir uyarlama filmiyle daha karşımızda. Bir Hunter S. Thompson uyarlaması olan film daha vizyona girmeden izleyicide merak uyandırmıştı. Filmin ilk hafta gişe değerlerine bakıldığında izleyici tarafından beğenildiği de apaçık ortadadır.

Filmin başrol oyuncusu Johnny Depp, filmdeki müthiş oyunculuğuyla gene harikalar yaratmış. Filmin diğer oyuncuları Aaron Eckhart, Michael Rispoli de buna ayak uydurup rollerini çok iyi canlandırmış ve bunu izleyiciye yansıtmışlar.

Filmin kısa özetini şu şekilde okuyucuya aktarabiliriz: 1950’li yıllarda serbest gazetecilik yapan Paul Kemp, New York’taki hayatını bırakarak, küçük bir gazetede çalışmak için Porto Rico’ya gider. Gazetede çalışan Amerikalıların iç yüzlerini kısa bir sürede keşfeder. Kemp, çevresini saran öz yıkıma meyilli bu gruptan uzak durmaya ve kendisini korumaya çalışmaktadır.

Filmin kurgusundaki başarı ve filmdeki mekânlar izleyicinin ilgisini fazlasıyla çekecek türden. Filmi başarılı ve izlenir kılan en önemli özellik ise tabii ki Johnny Depp.

Filmin vizyonda ve her yönüyle görülmesi gereken bir film olduğunu belirtelim. Eğer bir Johnny Depp hayranıysanız bu filmi kaçırmayın derim. Herkese iyi eğlenceler…

Leave a Reply