18 Haziran’da başlayan ve 27 Temmuz’a kadar sürecek olan Bilkent Üniversitesi bünyesindeki “Yaz Spor Etkinlikleri” büyük ilgi görüyor. 1998 ve 2007 yılları arasında doğmuş olan çocuklara hizmet vermekte olan “Yaz Spor Etkinlikleri” ikişer haftalık üç döneme ayrılmış bir şekilde toplamda 6 hafta sürecek. Şuanda 2.Döneminin 2.haftasının uygulandığı programda, 1 öğrencinin haftalık ücreti 200 TL olarak belirlenmiş.

Yaz Spor Etkinliklerinde” futbol, basketbol, voleybol, tenis, aerobik&step, badminton, masa tenisi, okçuluk, yüzme, dart, hokey gibi zevkli ve sağlıklı sportif faaliyetin yanı sıra Sinema, Aqua Park, Bowling ve Macera Adası gibi eğlenceli spor dışı etkinliklerde mevcut durumda bulunuyor. Diyetisyenler tarafından kalorileri özel olarak ayarlanan öğle yemekleri de yine bu etkinliğin içinde yer alıyor. Ayrıca ara öğün olarak da ikindi saatlerinde verilen sağlıklı aperatiflerde yine program içinde mevcut durumda.

Sportif etkinliklerinin büyük bir bölümü, Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüsünde bulunan kaliteli ve her türlü kullanıma açık spor tesislerinde gerçekleştirilirken, öğrencilerle bu aktiviteler sırasında uzman bir eğitim kadrosu tarafından son derece etkili bir şekilde ilgileniliyor.

Aşağıda 2.dönem gerçekleştirilen aktivitelerin bir programının ve aktivitelerde çekilmiş bazı fotoğrafların yer aldığı “Yaz Spor Etkinlikleri” için bir sonraki ve son dönem gelecek hafta pazartesi yani 16 Temmuz’da başlayacak.

Leave a Reply