anasayfa_2

1988 yılında Bilkent Üniversitesi’nin ilk öğrenci topluluğu olarak kurulan Bilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu(MEC), 26. yılında adından sıkça söz ettiren bir organizasyonla geliyor. Bir mart ayı klasiği olan ve bu sene 12.si yapılacak olan MEC Business Seminar Türkiye, bütün üniversitelerden katılabilecek olan öğrencilerle seçkin firmaları ve iş adamlarını bir araya getiriyor. 3 gün sürecek olan MEC Business Seminar içerdiği 17 oturum, 3 panel, açılış partisi ve IK Gala Yemeğiyle katılımcılarına zengin bir program sunuyor. Öğrencilerin yanı sıra medyanın da oldukça ilgisini çeken seminerler dizisi geçtiğimiz yıllarda CNN Türk, NTV ve CNBC-e gibi önemli televizyon kanallarında yerini almıştı. Finansbank daimi sponsoru dışında Anadolu Efes, Bosh ve Microsoft gibi sponsorlara da sahip olan MEC Business Seminar sahip olduğu Twitter, Facebook ve Youtube hesaplarıyla da geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor.

Bu sene 21-22-23 Martta İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan MEC Business Seminar, 14 farklı konuşmacıya ev sahipliği yapacak. Emin Çapa, Murat Demirhan, Steven Young, Raffi Portakal ve Leyla Alaton gibi isimlerin yer alacağı bu seminerler dizisi; liderlik, girişimcilik, ekonomi gibi farklı alanlarda öğrencilerin bilgi sahibi olacağı zengin bir organizasyon. Konaklamalı bileti 320 TL ve konaklamasız bileti 130 TL olan MEC Business Seminar’in İK Gala Yemeği Suada’da ve 12. MBS partisi Sortie’de gerçekleşecek.

Gelecek planlarınızı kurarken iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya gelme fırsatını kaçırmak istemiyorsanız MEC Business Seminar’e başvurunuzu yapmayı unutmayın. Son başvuru tarihi 11 Mart 2014. Detaylı bilgi ve başvuru için www.mecmbs.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply