MBS 10.yılını kutluyor. Bilkent Üniversitesi, İşletme ve Ekonomi Topluluğu (MEC) tarafından her yıl Mart ayının sonlarına doğru düzenlenen, üniversitesinin kampus dışı en büyük semineri olan MBS Bilkent Üniversitesi öğrencileri tarafından heyecanla bekleniyor. MBS’nin sloganı ise “Gelin, geleceğinizi konuşalım”.

Her yıl birbirinden değerli katılımcıların katıldığı seminer, televizyon kanallarından da büyük ilgi görüyor. Geçen yıl CNBC-E kanalının MBS ile ilgili bir program yapması da medya için güzel bir örnek oluşturmuştu. MBS’nin daimi sponsoru ise Finansbank. Buna ek olarak MBS’nin 4 sponsoru daha var: Efes, Kütahya Seramik, Kariyer.net ve Vodafone. 23-24 ve 25 Mart’ta düzenlenecek olan bu etkinliğin, bu sene katılımcı sayısı ise oldukça fazla. CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Doğan Tv Holding CEO’su İrfan Şahin ise bunlardan sadece bir kaçı.

Organizasyon oturumlar, paneller, parti ve gala yemeğinden oluşmakta. Konaklamalı bilet fiyatı 250 TL. Organizasyonun yerinin ise Marriott Hotel Asia olduğunu da belirtelim. Organizasyonun bütün üniversite öğrencilerine açık olduğu da ufak bir hatırlatma. Buradan bir kez daha Bilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu’na, emeği geçen herkese Bilkent Üniversitesi öğrencileri adına teşekkürü bir borç bilirim.

Hadi gelin hep birlikte geleceğimizi konuşalım. Bu fırsatı kaçırmayalım. Hem eğlenelim hem de kendimizi geliştirmek adına bir adım atalım. Son başvuru tarihi olan 17 Mart’ı kaçırmadan başvurularımızı yapalım. MBS ve MEC ile ilgili daha fazla bilgi almak için;

http://www.facebook.com/mecbusinessseminar,

http://www.facebook.com/bilkentmec ve

http://www.mbs2012.org/

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply