Basın Bülteni – Şubat 2017

 

Screen Shot 2017-03-08 at 22.05.46

Türkiye’de 6 milyar doların üzerinde pazar payına sahip unlu mamuller sektörünün buluşma noktası IBATECH, İstanbul ve İzmir’ den sonra şimdi de 09-12 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerle Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezinde buluşmaya hazırlanıyor.

2016 yılında İstanbul ve İzmir’de rekor ziyaretçiyi ağırlayan fuar, Ankara’da da özellikle Anadolu’dan gelecek çok sayıda girişimciye ev sahipliği yapacak.

 fuar_1

Yeme içme kültürü arttıkça, fuara olan ilgi de artıyor

Yeme içme kültürünün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yükselişte olmasının etkisiyle sektör üreticilerinin yenilik arayışları fuara olan ilgiyi her geçen yıl artırıyor.

Fırıncılık ve pastanecilik makineleri ile dondurma ve çikolata üretimi teknolojileri alanındaki uluslararası uzmanlık fuarı olan IBATECH,  büyüyen Türkiye pazarında ve tüm Avrasya bölgesinde sektörünün en önemli etkinliği olarak kabul ediliyor. Fuarda çok çeşitli katılımcıların yanı sıra yine çok sayıda uluslararası pazar lideri en yeni teknolojileri ve ürünlerini 10.000 metrekarelik brüt alanda sunacak.

fuar_3

 

Ziyaretçilerin % 80’den fazlası yatırım amaçlı geliyor

Ziyaretçilerini,  ciddi yatırım niyeti olan girişimcilerin oluşturduğu fuara, ayrıca satın alma ve tedarik kararlarında söz sahibi olan kişiler rağbet ediyor. Ibatech Ankara fuarı katılan ve satın alma amaçlı gelen firmaların başarı çıtalarını yukarı taşımak için sektörü bir araya getirecek.

 fuar_6

 

Her çeşit fırın mevcut..

Fuarda sergilenecek ürün grupları oldukça çeşitlilik arz ediyor. Fırın grubunda; ekmek fırınları, tünel fırınlar (elektrikli-gazlı), döner-taş tabanlı fırınlar, pizza fırınları, pasta fırınları ve unlu mamul fırınları yer alıyor.

fuar_10

Ayrı bir grupta, blenderlar, mikserler, krep makineleri, krema / kremşanti çırpma makineleri, krem dolgu makineleri, ekmek dilimleme makineleri, pasta dilimleme makineleri ve sandviç makineleri yer alıyor.

 fuar_9

En zengin çeşit hamur makinelerinde

Hamur işleme, çevirme,  yoğurma,  hamur kesme-tartma, şekillendirme ve hamur kaldır-devir makineleri son sistemleriyle fuarda sergilenecek. Ayrıca, hamur kazanları, dinlendirme ve fermantasyon odaları, sterilazatörler ve brulör otamasyonlarına dek çok çeşitli ürün de ziyaretçiye sunulacak. Fuarda, değirmen makineleri ve değirmen makine yedek parçaları da yer alacak.

 

fuar_5Ekmek ve pasta katkı maddeleri ayrı bir grubu oluşturuyor

Un ve un eleme makinaları, mayalar, yumurta ve yumurta tozları, kabartma tozları, hazır ekmek miksleri, kek unları, gıda boyaları, baharatlar ve aromalar ..

Çay kahve otomatları,  konveyör sistemler ve ekipmanları ( bant sistemleri, bisküvi, kurabiye, galeta pişirme hatları, çikolatacılık ekipmanları, dondurma makinaları ve dolapları gibi çok fazla ürün grubu da yine fuarda beğeniye sunulacak.

Fuar Hotel, Cafe – Bar Ekipmanları Fuarı da Ibatech Ankara Fuarına paralel eş zamanlı olarak düzenlenecek.

fuar_4

 

Detaylı Bilgi İçin : CPR iletişim Hizmetleri Eda Yenen –  eda@cpr.com.tr 0549 743 78 04 –  0212 246 20 12

 

 

 

Ihlamur Yolu Sok. No:11/4 Nişantaşı, İstanbul, Türkiye

t:            +90 212 246 20 12

f:            +90 212 246 26 72

m:          info@cpr.com.tr

w:          www.cpr.com.tr

 

 

Leave a Reply