Hem yakışıklı hem de stil sahibi olmayı başaran genç  blogger Adam Gallagher’ı takip etmek bir süre sonra bağımlılık yaratabilir. Kendisini ’Lookbook’ sayesinde bu yıl keşfettim ve takip etmeyi düzenli olarak sürdürüyorum. Los Angeles’ta yaşayan Gallagher, 3 yıldır kendi blogunda resimler paylaşıyor.  Moda dünyasında başarılı olmayı amaç edinmiş bu genç arkadaşımız, henüz 21 yaşında olmasına rağmen gerçek bir stil sahibi. Benim şahsi fikrim, erkek modasını yakından takip etmek isteyenler için gerçek bir ilham kaynağı olabilir. Değişik giyim tarzı, duruşu, yüz güzelliği, fiziği ile hayran olunacak cinsten. Giydiği canlı kıyafetler, taktığı aksesuarlar ve saç stilini  her şeyiyle uyumlu kombinlemesini bilen genç moda ikonunu resimlerde ayrıntılı olarak incelediğimde ne demek istediğimi siz de anlayacaksınız.

adam blue

Şort, papyon, gömlek ve blazer’ı kombinlemek ve üstüne bunu başarılı bir şekilde yansıtmak zor olsa gerek fakat konu Adam olunca her şeyi kombinlemek mümkün. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu kombinde mavinin tonları çok iyi kullanılmış.

adam gallagher 7

Her ne kadar erkeklere Convers’i yakıştırmasam da bu stil hoşuma gitti. ‘Biker’ tarzı deri ceketi, koyu dar kesim bir jeani ve yeşil kaşkoluyla gerçekten çok çekici duruyor.
adam gallagher 9

adamgallagherÇoğu zaman spor giyimi tercih eden Gallagher, takım giyindiği zamanlarda tam bir beyefendi havasına hâkim oluyor. Yine hayran olduğum başarılı iki kombin. Şimdilerde moda olan renkli camlı gözlükler ona çok yakışmış. Ayrıca yeşil takım giyinmek her yiğidin harcı değil ama konu Gallagher olunca canlı renk giyinmeyi takım elbisede bile ihmal etmiyor.

adam gallagher4

  Taktığı bere ile sevimlilik yaratmış kendisinde.

adam gallagher6

’Smart Casual’ dediğimiz tarzı kullanan Gallagher, zarf çanta, papyon ve koyu renkte kaşkoluyla tarzını konuşturmuş. Ceket ve ayakkabı seçiminde de renk uyumunu kullanmayı tercih etmiş.

gallagher

Belki de onun en sade ama yine de en şık hâllerinden biriyle karşı karşıyayız. Salaş  düz beyaz t-shirtü, kahverengi tonlarını kullanarak stilini tamamlamış. Ayrıca kolye takmayı kendine yakıştıran nadir erkeklerden biri sanırım.

adam1

Doğuştan stil sahibi olmak böyle bir şey bence. Burada da stilinde yoğun bir kolejli havası olduğu belli. Kombininde bordo renk pantolon ve kolej ceketini kullanarak kendisine asi çocuk havası katmış. Resimlere baştan bakacak olursak, Adam’ın aksesuarlara takıntı derecesinde düşkün olduğunu görebiliriz çünkü neredeyse bütün kombinlerinde saat, kemer ve güneş gözlüğü kullanmayı ihmâl etmemiş.

Mükemmel bir moda anlayışına sahip olmayı başaran Adam Gallagher, kendi stilini alternatif olarak moda severlere beğendirmiş görünüyor. ABD’li  ünlü  modacı Marc Jacobs’la işi birliği yapan genç blogger önümüzdeki günlerde de kendisinden konuşturacağa benziyor. Adam çoğunlukla Rag&Bone ve Topman mağazalarından giyindiğini söylüyor. Bence stil sahibi olmayı isteyen modayı takip etmeyi seven beylerin Adam’dan öğreneceği çok şey var.  Adam’ı Lookbook ya da instagram hesabından  takip etmekle başlayabilirsiniz.

Leave a Reply