“Moda kadınlar içindir” cümlesinin şu an ne kadar demode kaldığının hepimiz farkındayız. Büyük markalar sadece giyime değil, aynı zamanda erkek aksesuar ve çantalarına da önem vermeye ve koleksiyonlarında bulundurmaya başladı. Günümüzde “bir kot – bir t shirt” ile rahat edip gezen erkekler bile daha renkli, daha tarz giyinmeye çalışıyor. Bunu yaparken kafalarındaki soruları bir nebze de olsa giderebilmesi açısından bir isim önermek istiyorum: Mariano Di Vaio.

IMG_7341 DSC_4433-copia

1989 yılında İtalya’da doğan Mariano Di Vaio, çocukluk hayali olan modelliği gerçekleştirmek için 18 yaşında Londra’ya taşınıyor ve bu şekilde başlıyor aktörlük/modellik serüveni. Şu an tam zamanlı modelliğin yanı sıra  aynı zamanda kendisine ait mdvstyle.com adlı  blogu ile ilgileniyor. Burada; videolar, yazılı öneriler ve her şeyden önemlisi kendisinin içinde bulunduğu fotoğraflar yer alıyor. Nerede nasıl giyinmesi gerektiğine dair kafasında soru işaretleri olan erkekler için bulunmaz bir fırsat.

IMG_0414  IMG_8909 (1)

Mariano’nun sadece erkekler için değil, herkes için önerileri var. Sitede; kıyafetler, satın alım, fitness, çocuk köşesi, saç stili, kadınlar köşesi ve yaşam stili adı altında sekmeler mevcut. Kıyafetler, fitness ve saç stili ise en çok tıklanan sekmeler.

cov-er-1024x455 sit-12-29260 sit-7-29149

Di Vaio’nun şu anki Instagram takipçi sayısı 881.000 ve bu sayı her geçen gün artıyor. Kendi sitesinde de linklerini bulabileceğiniz üzere Mariano birçok sosyal ağda aktif. Stil önerileri için hepsine bir göz atın derim.

* Bütün görseller mdvstyle.com adresinden alınmıştır.

Leave a Reply

1 comment

  1. Tuğba Devecioğlu

    Burcu nedir