Yılbaşı gecesine sayılı günler kala hepimizi bir telaş almış gidiyor. Birçoğumuz  yılbaşı gecesinin atmosferiyle uyumlu ve büyülü bir görünüme ulaşmak hedefinde. Bu nedenle eminim ki hepimizin kafasında bu büyük gece de ne giyeceğine dair birçok soru işareti var. Bu soru işaretlerini bir nebze azaltabilmek adına bu yazımı dikkatle okumanızı öneririm. Öncelikle kombininize karar vermeden önce, ne tarz bir yılbaşı planına sahip olduğunuzu gözden geçirmelisiniz. Bu bir ev partisi mi, dışarıda bir yerde arkadaşlarla bir yılbaşı kutlaması mı, yoksa davet edildiğiniz çok özel bir yılbaşı partisi mi? Bu soruya kendi cevaplarınızı verdikten sonra, şimdi bu üç seçenek için birbirinden özel kombinleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Evde Yılbaşı Kutlaması

 

Son GüncellenenlerEvde geçirilecek bir yılbaşı gecesinde rahatlık ön planda olmalıdır. Ancak rahatlığın ön planda olması, şıklığımıza hiçbir zaman gölge düşürmemelidir. İşte bu tarz bir kombinle hem rahat, hem şık hem de sezonun birçok trendinin bir arada bulunduğu modern ve havalı bir tarza bürünebilirsiniz.

Dışarıda Yılbaşı Kutlaması

 yeniyıl stilleri

Dışarıda geçirilecek bir yılbaşı gecesinde sırf şık olabilmek adına kışın soğuklarını göz ardı etmemelisiniz. Yukarıda yapmış olduğum kombinde olduğu gibi üzerinize alacağınız kalın bir kürk montla hem soğuklara meydan okumuş, hem de oldukça dikkat çekici bir görünüme bürünebilirsiniz.. Kürk montun ihtişamının altına; tercih edeceğimiz daha sade kıyafet seçimleriyle de yılbaşı şıklığınıza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yılbaşı Partisi

yeniyıl stilleri1

Kırmızı, yılbaşı gecelerinin her zaman bir numaralı rengi olmuştur. Bu özel gecede eğer bir partiye davetliyseniz, resimde ki gibi bir kırmızı elbise tercihiyle, yılbaşının kırmızı ruhunu oldukça şık bir biçimde yansıtabilirsiniz. Her zaman dikkat çekici bir parça olmuş olan kırmızı elbiseleri,  bu renge çok yakıştığını düşündüğüm ten rengi aksesuarlarla tamamlayarak, oldukça dikkat çekici bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply