Yazın En Güçlü Trendi: Rengarenk Bileklikler!

1104-200x300

Aksesuarlar şık bir görünüm yakalayabilmek için giydiğimiz kıyafetler kadar önemlidir. Sade bir kıyafeti aksesuarlarla güçlendirebildiğimiz gibi, gösterişli bir kıyafeti de yine tercih edeceğimiz sade aksesuarlarla birlikte dengeleyebiliriz.  Son birkaç yaz sezonunu düşünürsek aklımıza gelen en kuvvetli aksesuar tercihi bileklikler olacaktır. 2013 kış sezonunda da popülaritesini sürdüren bileklikler, bu yaz sezonunda da en güçlü haliyle karşımıza çıkıyor.

IMG_2264a50-e1353846147401

Özellikle bu sezon deri bileklikler öncelikli tercihler arasında yer alıyor. Kış sezonunda genellikle siyah ve bordo renklerinde sürekli gördüğümüz deri  bileklikler, gelen yaz sezonuyla beraber alışılmış koyu renklerinden uzaklaşıyor ve rengarenk bir hale bürünüyor. Farklı renklerde kombinlenen deri bileklikler kollarda oldukça şık bir görünüm elde etmek için oldukça pratik bir yöntem olacaktır. Bu nokta da belirtmek istediğim önemli bir detay ise kışın bilekliklerde de oldukça popüler olan çivi detayı yaz sezonunda eskiyen bir trend halini alıyor. Bu nedenle eğer trend bir görünüm elde etmek istiyorsanız modası hızla eskiyen çivi detaylı bilekliklerden uzak durmanızı öneririm.

 

 

Desktop

 

 

 

Daha spor bir kombinasyon isteyenler için ise, her renk ve desenden birçok sayıda örgü bileklikler uygun bir tercih olacaktır. Özellikle bu tarz kombinlerde çok sayıda bileklik kullanmaktan korkmamalı ve takabildiğimiz kadar kullanmalıyız. Ayrıca uygulanan neon renkler bileklerimizi hem yaza uygun canlı bir havaya bürüyecek hem de bronzlaşan tenlerimizde harika bir uyum yakalayacaktır.

 

 

 

Bir diğer tercih edilebilecek bileklik türü ise taşlı olanlar. Taşlı bilekliklerimizi kendi aralarında farklı renkleri kombinleyerek kullanabileceğimiz gibi önceden bahsettiğim örgü veya deri bilekliklerin aralarında da kullanarak rengarenk bileklerimize birazda parlaklık ekleyebiliriz.

trend-bileklikler-3

Leave a Reply