Yaz Kapıya Dayanınca: Bikini Dosyası

Bu hafta havaların iyice ısınmasıyla kendimizi yavaş yavaş yaz moduna sokmaya başladık. Yaz deyince de hepimizin gözlerinin önünde deniz, kum ve güneş üçlüsünün görüntüleri belirmeye başladı. Durum böyle olunca ve yaz da kapıya dayanmışken 2013 yazının plaj trendleri hakkında biraz bilgi edinelim ve tüm bir senenin en iple çekilen anlarına en şık halimizle girmeye bir adım daha yaklaşalım.

grupanya-3085

Öncelikli olarak bu senenin bikini trendlerine baktığımızda birçok markada monokroma,  retro,çiçek ve deniz motifleri ve neon renk trendlerini görmemiz mümkün.

Monokroma

beyaz tshirt

2013 ilkbahar-yaz sezonun en çok öne çıkan trendlerinden monokroma bu yaz bikinilerimizde de yerini alıyor. Bikinilerin vazgeçilmez renklerinden siyah ve beyazı, bu sezon beraber kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Retro

Son Güncellenenler6

Bu sezonun en öne çıkan bikini trendi hiç kuşkusuz retro temalı bikiniler. Özellikle bel üstü bikinilerin başrolü aldığı bu trendde,  etekli bikini altları ve büstiyer bikini üstleriyle de 50′ li yılların esintileri plajlarda göz doldurmaya hazırlanıyor.

Çiçek Desenler

Son Güncellenenler7

Floral desenli bikiniler plajlarda sevimli bir görünüm elde etmek için idealler. Küçük ve büyük her formda görebileceğimiz çiçekli desenler ağırlıklı olarak pembe, kırmızı, turuncu ve mavi renklerde karşımıza çıkıyor.

Deniz Motifleri

2013-bikini-trendleri

Deniz temasından esinlenerek yapılan bu trend, plaj atmosferiyle tam bir bütünlük sağlamakta. Su dalgaları ve mercan kayalıkları gibi desenleri barındıran bu temada ağırlıklı olarak mavi ve yeşil tonları hakim oluyor.

Neon

Son Güncellenenler9

2012 yazının da en öne çıkan trendlerinden biri olan neon bu senede zirvedeki yerini koruyor ve bikinilerimizde ki yerini almaya hazırlanıyor. Canlı renkleriyle yaz mevsimine ayrı bir renk katacak olan neon bikiniler özellikle bronz tenlerde ki şıklığıyla gözleri kamaştıracak gibi gözüküyor.

 

Leave a Reply