Son kullanma tarihi hiçbir zaman gelmeyen kot ceketler, hiç kuşkusuz bahar aylarının en gözde parçalarından biridir. Gerek kullanışlılığı, gerekse şık bir görünüm elde etmemize etmiş olduğu yardımıyla eminiz ki yıllar boyunca da şöhretini sürdürmeye devam edecektir. Bugün bu yazımızda, bahar aylarının kurtarıcı parçası olan kot ceketlerle yaratabileceğimiz farklı konsepteki kombinleri inceleyecek ve bahar şıklığımızı yakalama yolunda bir adım daha atmış olacağız.

denim shirt

 

Özellikle hafta sonları veya spor yaparken kullanmaya elverişli bu kombin, bize sportif ve rahat bir görünüm kazandırırken aynı zamanda da şıklığımızdan ödün vermediğimiz özenli bir kimliğe bürünmemize de yardımcı olacaktır.

denim shirt2

 

Bahar aylarında havanın ne zaman sıcak ne zaman soğuk olacağı pek belli olmaz. Bu kombin de havanın serin olduğu bahar günleri için ideal bir seçim olacaktır. Günlük bir spor şıklık kazandıran bu kombinde  baharın yumuşak renklerini kullanarak ferah bir görünüm kazanırken, yapılan kazak ve ayakkabı seçimiyle de havanın serinliğinden korunarak, bahar ayları için hoş bir görünüm elde edilebilinir.

denim shirt4

 

Bahar aylarında elbise ve babetler vazgeçilmezler arasındadır. Bu sezonun neon, monokroma ve vintage gözlük trendlerini barındıran bu parçalarının üzerine geçireceğimiz bir kont montla hem 2013 ilkbahar-yaz trendlerine uygun bir görünüm elde edebilir hem de bahara uygun sempatik bir şıklık yakalayabiliriz.

denim shirt3

2013 ilkbahar-yaz modasının trendlerinden grafik desenli bel üstü etek ve her gardırobun vazgeçilmez parçası olan beyaz bir t-shirtle oluşturulan bu kombin, tercih edilen dolgu topukla da beraber hem gündüz hem de gece şıklığına uygun hoş bir görünüme bürünmemizde bizlere yarar sağlayabilir.

denim shirt1

Son kombinimiz ise, daha çok gece şıklığına uygun bir konsept içermektedir. Sezonun monokroma, neon ve deri trendlerinin bir harmanlaması olan bu kombin kesinlikle bahar geceleri için ideal bir seçim olacaktır.

Leave a Reply