Yaz geliyor. Çoğumuz, finallerden sonra soluğu tatil beldelerinde alacağız ve yaza hızlı bir başlangıç yapıp, dönem sonunun yorgunluğunu atacağız. İşte bu yüzden ben de bu yazımda 2013 yazındaki oje trendlerine kısa bir bakış atalım istedim:

nude-horz

1.  Nude Tırnaklar: Şu zamana kadar hep tırnaklarımızı ojelemeye alıştık; ancak 2013 yazı bizleri   tırnaklarımızdan ojeleri silmeye ya da tırnaklarımızı ten rengine boyamaya çağırıyor!

2. Yılan Etkisi: Essie yeni çıkardığı “repstyle” serisi ile, manyetik ojeyle tırnaklarınıza yılan derisi efekti verebilir ve ilginç bir tarz yaratabilirsiniz.

3. Tırnaklarınız Deri Gibi Görünsün:  Nail inc. London’ın “leather effect” serisi ile tırnaklarınızda deri etkisi yaratmanız mümkün.

4.  Kumlu Tırnaklar: O.P.I’nin yeni çıkardığı “liquid sand” serisi, yaz denince akla gelen “deniz, kum, güneş” üçlüsünden tırnaklarımızın payına kumu düşürdü. 

5. Flormar Light Summer: Flormar’ın yaza özel çıkardığı bu seri, pastel renkleri içermekte, ancak tırnaklara sürüldüğünde oldukça hoş durduklarını söyleyebilirim.

 

Kaynak: http://www.pudra.com/guzellik/makyaj/2013-ilkbahar-yaz-oje-trendleri-13730-2.htm

Leave a Reply