Yaşadığı Note 7 ‘fiyaskosunu’ unutturmak isteyen Samsung, sahalara Galaxy S8 ile dönmeyi planlıyor.Samsung’un, Note 7 ile  uğradığı zararı kapatmak adına,Galaxy s8’i Galaxy 7’ye göre yüzde 20 daha yüksek fiyattan satacağı söylentileri kulislerde konuşulmaya başlandı.

Gün geçtikçe, Galaxy S8 ile ilgili başka bir söylenti ortaya çıkıyor. Bunun sebebinin Samsung’un birkaç farklı prototipi deniyor olması olduğu düşünülüyor. Gelelim Galaxy S8 ile ilgili kulislerde dönmeye başlayan söylentilere: Öncelik S8’in 6 GB RAM ve 30 MP kamera ile geleceği düşünülüyor. Galaxy S8’de fiziksel home tuşunun bulunması beklenmediği için, bunun ekranın genişliğini arttırmaya yarayacağı söylenenler arasında. İki model olarak çıkacağı, S8’in 5 inç S8 plus’ın ise 6 inç ve bunlarla birlikte Quad HD ekrana sahip olacağı düşünülüyor.

Weino kullanıcısı KingWayLee’nin iddiasına göre, Galaxy S8, çerçevesiz ve kavisli ekrana sahip olacak. Bu iddiaya göre Samsung’un artık S serisinde düz ekrandan vazgeçeceği anlamına geliyor. Asıl bomba ise, Samsung’un patent başvurusunda bulunduğu “Beast Mode(Canavar Modu)”.  Zaten yüksek performans özelliklerine sahip olması beklenen, S8, bu özelliğiyle performansın doruklarına çıkabilecek.  Bu özellik de, profesyonel kullanıcıların ya da oyunseverlerin hayli yüzünü güldürecek gibi duruyor. Tabi bu özelliğin, pil ömrünü nasıl etkileyeceği de merak konusu olmuş durumda. Galaxy 8 aynı zamanda 4K ekranla beklendiği için, beast mode’un bu yüzden cihaza eklenmiş olabileceği de teoriler arasında.d12fb694c1bf26c3a02f03819c22d795

Snapdragon 830 veya Exynos 8895 işlemci olması beklenen S8’in ise piyasalara sunulmasına oldukça var. Galaxy S8, Şubat ayında yapılacak  olan  Mobil Dünya Fuarı’nda değil de, Nisan ayında yapılacak bir tanıtımla piyasalara giriş yapacak. Bakalım, Samsung’un yeni amiral gemisi ya da gemileri, söylentileri ne kadar karşılayacak?

Leave a Reply

Yazıcı Tamiri Sigma Defence Ankara Kız Yurdu