1559337_630540743650037_1808802916_o

15 Ocak 2014 tarihi itibariyle Öğrenci Dekanımız değişti. Bu görevi 2010 yılından beri sürdüren Jale Gürzumar Hocamız öğrenci kulüp başkanlarına attığı şu mail ile veda etti.

Merhaba değerli, sevgili kulüp ve topluluk başkanları ve üyeleri,

Sizlerle birlikte çalışmak, 3,5 yıl boyunca benim için hem çok büyük bir zevk, hem de çok öğretici oldu. Öğrenci Dekanlığı görevine en büyük anlamı sizler katıyorsunuz. Yarattığınız projeler, etkinlikler, verdiğiniz uğraş beni hep çok heyecanlandırdı, gözlerimin içini güldürdü. Çok büyük işler yaptığınızın farkına varmanızı isterim.

Pazartesi günü Öğrenci Dekanlığındaki son günüm olacak. Sayın rektörümüzün kararı doğrultusunda Öğrenci Dekanlığı görevim sona erdi. Bundan sonra sadece hocalık görevime devam edeceğim zannedersem.

Bana kattığınız her şey için ve hatta sadece burada var olduğunuz için çok teşekkür ederim. Benim de sizlere katmış olduğum çok şey olmasını umuyorum. 

Yolunuz aydınlık olsun :)

Sevgilerimle,

Jale Gürzumar

Yeni Öğrenci Dekanımız ise, Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu Müdürümüz Kamer Rodoplu oldu.

Biz de GazeteBilkent olarak, şu ana kadar her konuda desteğini bizden hiç esirgememiş olan ve bizlere çok şey katan Jale Gürzumar Hocamıza teşekkürü bir borç biliyor, yeni Öğrenci Dekanımız Kamer Rodoplu Hocamıza da bu görevinde başarılar diliyoruz.

Leave a Reply