Dedeman’da Atama

Başarılarıyla adından söz ettiren isimleri kadrosunda buluşturan Dedeman Hotels & Resorts International, yeni Satış Direktörü olarak sektörün tecrübeli isimlerinden Pelin Ulusoy’u bünyesine kattı.

Türkiye’nin köklü otel zincirlerinden Dedeman Hotels & Resorts International’ın seçkin ve birbirinden yetenekli kadrosuna bir isim daha eklendi. Bu seçkin isimlerden biri de Bilkentli Pelin Ulusoy. Ulusoy profesyonel çalışma hayatına Ankara Hilton’da başladı. Daha sonra sırasıyla Çırağan Palace Kempinski Otel, Plaza Athenee Hotel New York, Conrad Bangkok, Conrad Brussels’de çeşitli görevlerde bulundu. Ardından Conrad İstanbul’da Odalar Bölümü Müdürü ve Satış & Pazarlama Direktörü ve Hilton İstanbul, Hilton Parksa ve Conrad İstanbul’da Satış Direktörü görevlerini yürüten Pelin Ulusoy son olarak İstanbul Edition Oteli’nde Satış & Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı.

Başarılarıyla adından söz ettiren Ulusoy, 12 Aralık 2011 tarihi itibariyle de Dedeman Hotels & Resorts International merkez ofisinde Otelcilik Satış Direktörü olarak görevine başladı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü 2003 yılı mezunu olan Pelin Ulusoy çok iyi derece İngilizce bilgisinin yanında Centre International De Glion Switzerland’dan “Otel Yönetimi Sertifikası” sahibi.

Leave a Reply