M.Korkut Yazan

1970 senesinde Ankara’da doğan Korkut Bey, TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesini kazanmış ve  1995 yılı mezunudur. Türk Pirelli Lastikleri A.Ş’de Pazarlama Bölümü’nde Fiyatlandırma Departmanı Başkanıdır.  Daha önceki BİLMED yönetiminlerinde de görev yapmıştır. BİLMED MAN ’95 Sınıf Başkanıdır.

Ahmet Nalbur

1968 Ankara doğumludur. TED Ankara Koleji ve Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi 1991 yılı mezunudur.1991 yılından beri hissedarı olduğu Erkunt Sanayi A.Ş’ de görev yapmaktadır. Bilkent Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesidir. BİLMED Kurucu Üyesidir. Daha önceki BİLMED yönetimlerinde de görev yapmıştır. BİLMED Ankara temsilcisidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Sibel Koral

1975 Eskişehir doğumludur. Eskişehir Anadolu Lisesi, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1997 ve MBA 1999 yılı mezunudur. Bilkent Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi ve Ders Asistanı olarak görev yapmıştır. Kasım 2000’den itibaren Pfizer İlaçları Proje Müdürü olarak görev yapmaktadır. Daha önceki BİLMED yönetimlerinde de görev yapmıştır. Bekardır.

İfakat Özkaraca

1978 İstanbul doğumludur. İstek Acıbadem Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 1999 yılı mezunudur. Aile şirketi Özkaracalar Giyim San.İml ve İhr. Ltd. Şrk’ de Dış Ticaret Koordinatorü olarak görev yapmaktadır. Daha önceki BİLMED yönetiminlerinde de görev yapmıştır. BİLMED POLS 99 sınıf başkanıdır. Bekardır.

Gülçin Altemur

1977 İstanbul doğumludur. Dost Koleji ve Bilkent Üniversitesi İktisat mezunudur. Boğaziçi üniversitesinde Ekonomi ve Finans Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Garanti Bankasında Kredi Politikaları biriminde görev almaktadır. Çevre Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Econ-99 sınıf başkanıdır

Esen Topaç

1981 İzmir doğumludur. Özel İzmir Amerikan Lisesi 1999 ve Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2003 yılı mezunudur. “Universal Mccann” adlı yabancı bir medya planlama şirketinde basın satın alma departmanında görev yapmaktadır. Lisans eğitimi sırasında Radyo Bilkent’te çalışmıştır. BİLMED IR’03 Sınıf Başkanıdır. Bekardır.

Leave a Reply