Bilkent Mezunları ve BİLMED ailesi duyarlı çalışmalarıyla göz dolduruyor. Üniversitemizde okumakta olan, üstün akademik başarıya sahip ancak maddi sıkıntı yaşayan öğrencilere BİLMED, Bilkentliler aracılığıyla yardım eli uzatıyor. Üniversitemiz ve BİLMED ‘in ortak kararıyla seçilen öğrenciler eğitimlerine daha iyi olanaklar ile devam edebilmenin mutluluğunuyaşıyor.

BİLMED Başarı Bursuna nasıl destek olurum?  Diyorsanız  http://www.bilmed.org.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu çok yönlü derneğin mutfağına göz atmaya devam ediyoruz.

Hande Alptekin

1977 Erzincan doğumlu olan Hande Hanım, 1994 Erzincan Anadolu Lisesi, 2002 Bilkent Üniversitesi Muhasebe Lisans ve 2008 Atılım Üniversitesi MBA mezunu olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. Millennium Bank A.Ş’de Finansal Hizmetler Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Alptekin BİLMED ailesine destek veren isimlerden.

Zeynep Atiker

1982 İzmir doğumlu olan Zeynep Hanım, İzmir Amerikan Lisesi´nden mezun olduktan sonra Bilkent Uluslararası İlişkiler Bölümü´nü bitirmiş ve İTÜ MİAM´da Müzik İşletmeciliği ve Yönetmenliği yüksek lisansını tamamlamıştır. İstanbul´da Kore Ticaret Merkezi´nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Ali Eşkinat

1973 İstanbul doğumlu olan Eşkinat, Galatasaray Lisesi mezunudur. Lisans eğitimini 1998 yılında  Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladıktan sonra, 2000 yılında University of Exeter’den Uluslararası İşletme Yönetimi alanında MBA derecesini almıştır. Halen Element Eğitim Teknolojileri A.Ş. İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesidir. Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Yöneticiler Kurulu üyesidir.  Galatasaray  Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde misafir öğretim görevlisi olarak ders vermektedir olan Ali Bey BİLMED’i ve Bilkent’i onurlandıran isimler arasında.

Kaan Kırçovalı

1976 İstanbul doğumludur. Liseyi,  AFS uluslararası öğrenci değişim programıyla gittiği Almanya’dan 1995 yılında mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi Muhasebe Bilgi Sistemleri Bölümünde ki eğitimini 2001 yılında tamamlayan Kaan Bey, Aile şirketinde ve kurduğu 2 şirkette yöneticilik yapmaktadır.

Mahmut Şener

1968 Samsun doğumludur. Kabataş Erkek Lisesi 1987; Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Lisans 1992, Yüksek Lisans 1994 mezunudur. IR Kulübü kurucu üyeliğinde bulunmuş; Yüksek Lisans döneminde IR Bölüm Asistanlığı yapmıştır. 1995-1998 yılları arasında Dışişleri Bakanlığı Stratejik Araştırmalar Merkezi´nde, 1998 yılından bu yana ise, Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) Uluslararası İşbirliği Daire Başkanlığı, İkili İşbirliği Şube Müdürlüğü´nde görev yapmaktadır. BİLMED IR/92 Sınıf Başkanıdır.

Mezunlarımızı tanıtmaya ve onların başarılarına şahit olmaya devam edeceğiz.

 

Leave a Reply