Atv ekranlarında salı günü başlayacak olan ‘Benim İçin Üzülme’ dizisi, usta oyuncuları aynı sette buluşturuyor. Mahsun Kırmızıgül’ün hikayesini yazdığı dizi, bir ‘Karadeniz Draması’ olma özelliği taşıyor.

Oyuncu Kadrosunda bir Bilkentli

Artvin’de çekimleri gerçekleştirilen  dizi deneyimli oyuncuları ile isminden sıkça söz ettiriyor; Rana Cabbar, Necmeddin Çobanoğlu, Hüseyin Taş, Ünal Silver, Beyazıd Gülercan ve Rüçhan Çalışkur gibi usta isimler; oyunculukları ile göz kamaştırırken, bizler ile aynı sıralardan geçmiş bir oyuncuyada rastlamak mümkün.Bilkent Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Öykü Çelik’de bu değerli kadronun bir parçası.Yapımcılığını Murat Tokat‘ın, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği dizinin başrol oyuncusu olan Çelik, 1987 İstanbul doğumlu. Henüz öğrenciyken ekranların aranan yüzü olmayı başarmış ve birçok başarılı projede yer almış olan güzel oyuncuyu kimileriniz ‘Nuri’ dizisinden, kimileriniz ‘Eşref Saati’ isimli diziden kimilerinizde ‘Mahpeyker’ filminden tanıyacaktır.

Güzel oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler şöyle;

Sinema

2008 Cin Geçidi / Bahar

2009 Kanımdaki Barut

2010 Mahpeyker Kösem Sultan / Mahfiruz

Televizyon

2008 Akasya Durağı / Gözde

2009 Kasaba / Zehra

2010 Gönülçelen / Nazar

2011 Nuri / Reyna

2012 Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam / Çeşmidil

‘Benim İçin Üzülme’ dizisinin fragmanı için;  http://www.atv.com.tr/webtv/benim-icin-uzulme/fragman/1?id=250739cb-eba3-4792-8877-5243ae3bb93c

Birinci Bölümün Özeti

Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

Leave a Reply