Dünyamızda artık monarşilerin çok önemi kalmasa da, medya için bazı hanedanlar halen önemini koruyor. İngiltere’de ya da İsveç’te hanedan mensupları halen kendi devlet meseleleri için önemli işler ile uğraşırken; kumarhaneleri ile ünlü Monako’daki Grimaldi Hanedanı için aynı durum geçerli değil. Monako Prensi 3. Rainer ile ünlü Amerikalı aktris Grace Kelly ile evlenmesinden sonra, bu hanedanı daha çok magazin haberleri ile duyar olduk. Grace Kelly’nin çocukları Albert, Caroline ve Stephanie’nin çılgın yaşamlarından sonra artık Caroline’in güzel kızı Charlotte Casiraghi’nin adını çok duyacağız sanırım.

Parlak kestane rengi saçlar, bronz bir ten ve yosun yeşili gözleri ile tipik bir Akdeniz güzeli olan Charlotte Casiraghi; Grimaldi Hanedanı’ndan gelen asalet ile büyükannesi Grace Kelly’den miras gelen zerafetin müthiş bir birleşimin ürünü. Anlaşılan şu ki; bu müthiş birleşim, klasik tarzı ile dikkat çeken Gucci’nin gözünden kaçmamış ve hemen bir anlaşma hazırlayarak Gucci’nin “Forever Now” adlı kampanyasının yeni yüzü Charlotte Casiraghi olmuş.

Aynı zamanda, Paris Sorbonne Üniversitesi’nde felsefe alanında lisans eğitimini tamamlayan Charlotte Casiraghi, gazetecilik alanında bir kariyer yapmayı planlıyor. Hatta şimdiden, Above adlı derginin moda editörlüğünü yapıyor. Charlotte Casiraghi dünyanın en iyi binicilerinden sayıldığı için Gucci’nin çekimlerinde binicilik teması da kullanarak çok hoş bir ambiyans oluşturmuş. Kampanyanın detaylarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cipsc8Oak70

Leave a Reply