Bu yıl 11. kez müzikseverlerle buluşacak olan Efes Pilsen One Love Festival, iddialı etkinlik programıyla 14-15 Temmuz 2012 tarihlerinde santralistanbul’da düzenlenecek.

Pozitif Live organizasyonunun sponsorluğunda düzenlenecek olan Efes Pilsen One Love Festival, bugüne kadar olduğu gibi, izleyicileri dünyaca ünlü alternatif müzisyenlerle buluşturmakla beraber, adını yeni yeni duyurmaya başlamış olan müzik gruplarına da kendilerini tanıtma fırsatı tanıyor. Bu yılki konuklar arasında İngiltere’den çıkan en başarılı gruplardan biri olan ve canlı performanslarıyla adlarını duyuran dünyaca ünlü grup Kaiser Chiefs var. Bu gruba İrlandalı şarkıcı ve 2004 yapımı “Closer” filminin müziği olan “Blower’s Daughter” adlı şarkıyla ünlenen Damien Rice ve son zamanların iddialı ve çarpıcı kadın vokallerinden biri olan Selah Sue eşlik ediyor. Pop müzik anlayışına yeni bir bakış açısı getiren Kimbra ve Brit-Pop’un efsanevi gruplarından Pulp da festivale renk katacak gibi. Ayrıca, festivalde iki gün boyunca alternatif müzik yapan 15 yerli grup da sahnede yer alacak.

Efes Pilsen One Love Festival’de bugüne kadar 72 grup ve 1459 sanatçı ağırlandı. Geçen sene Manic Street Preachers, Editors, Happy Mondays, Cake ve Nneka’nın sahne aldığı festivale, iki günde toplam 30 bin müziksever katılmıştı.

Müzik dolu saatlerin yanında, pek çok eğlenceli aktiviteye katılma fırsatı bulmak ve keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız, 14-15 Temmuz’da santralistanbul’da düzenlenecek olan Efes Pilsen One Love Festival’i kaçırmayın!

Biletler için tıklayın: http://www.biletix.com/etkinlik/NONE1/ISTANBUL/tr

Leave a Reply