Bilkent’te tek sinema var zaten neyin rehberi bu diyebilirsiniz. Doğru tek bir sinemamız mevcut ama bu hakkında bilgi veremeyeceğim veya izlenimlerimi paylaşamayacağım manasına gelmiyor.

Cinebonus’un Bilkent’teki tek sinema olarak tekel olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında salon sayısı ve gösterime giren filmler açısından değerlendirmek gerekirse; bence ihtiyacı karşılıyor. Ayrıca hemen girişinde bulunan D&R film ve müzik kısmı konsepti tamamlıyor. Gözüme çarpan birkaç eksikliği saymam gerekirse; eleman azlığı, fragmandan çok reklâm gösterilmesi ve bazen salon havalandırmasının iyi yapılamaması en çok göze çarpanlardan.

Sinema patlamış mısırsız olmaz, değil mi? Benden başka severek yiyen var mı bilmem ama çoğu sinemada artık olmayan tatlı mısır Bilkent’te var. Duymayanınız, görmeyeniniz ya da tatmayanınız varsa tek başına değil ama tatlı-tuzlu karışık mısır bence film keyfinize keyif katacaktır.

Ufak bir dipnot; kesinlikle açıkta satılan şekerlerden uzak durun, durdukları kadar tatlı değil aksine beklediğinizden tuzlular. Benden söylemesi, iyi seyirler!

Leave a Reply