Uzaklarda Arama Çünkü… Bilkent Station’a Geliyor!

Vizeler, projeler derken kampüse tıkılıp kalan Bilkentlinin yıllardır yanıbaşında olan Bilkent Center, bu haftasonu da bizleri yalnız bırakmıyor. Hem de eskisinden daha güçlü, daha görkemli, daha eğlenceli şekilde! Geçtiğimiz ay faaliyete geçen Bilkent Station’ın açılış töreni, 4 Nisan Cumartesi akşamı Kenan Doğulu konserine ev sahipliği yapacak. Ankaralıları müzikle birleştirecek olan bu organizasyonun detaylarına geçmeden önce, Bilkent Station ile ilgili kısa bir bilgilendirme yapmak gerekiyor sanırım.

bilkent station

Nedir bu Bilkent Station? Ne var içinde?

“Nedir bu Bilkent Station? Ne var içinde?” diyorsanız eğer, işte Ankara için büyük önem arz eden bu yatırım hakkında bilmeniz gerekenler:

Bilkent Station, 5 bin metre karelik alan üzerine kurulmuş 26 markanın birleşimiyle oluşmuş bir yapıdır. Genel Müdür Hayal Olcay’ın basın toplantısında belirttiği üzere “Farklılık yaratma adına; Ankara’da bulunan AVM’lerden farklı, sosyal ihtiyaçların tam anlamıyla karşılandığı yeni bir dünya” niteliği taşımaktadır. Dünya mutfaklarının yanı sıra sanatçıları sahnelerinde ağırlayacak mekânların varlığı; Bilkent Station’ı alışılmış alışveriş merkezi konseptinin dışına çekmektedir.

Mimari yapısı, tren garı konsepti çerçevesinde oluşturulmuş olan yapının içerisinde; Big Chefs Studio, Cake Me, Deli Yengeç, Duble Döner, Midpoint, Keffçe, Pizza İl Forno, Cozhinha Cafes Firm, Quick Wine, Şençam Köftecisi, Otantik, Very Cupcake, Coccinella, Mado, Mickeys Burger, Mickeys Cookies, Quick China, Watsons, Bun Design gibi büyük markalar yer almaktadır. Var olan bu çeşitlilik sayesinde geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan Bilkent Station, “yaşam merkezi” olma misyonunu taşımaktadır.

Bilkent Station, markasını oluşturma aşamasında Beren Saat, Mehmet Kutlu ve Abdullah Kurnaz gibi tanınmış isimlerle ortaklık eden Kenan Doğulu’nun sahibi olduğu “Bis Dine&Live”ı da içinde barındıracak. Bis, ileriki zamanlarda haftanın her gününde etkinliklere imza atarak müzik ve eğlencenin kalbi olacak. Aynı zamanda; 260 kişilik restoranı, değişik menüsü ve geniş barıyla eğlenceyi alışılmışın dışında kalitedeki bir yeme içme deneyimiyle birleştirmeyi de hedeflemekte.

4 Nisan’daki konser saat 23:00’de başlayacak ve Kenan Doğulu “Başka Türlü Şeyler” isimli projesiyle sahnede olacak. Ayrıca, 5 Nisan Pazar gününde Bis, Garanti Caz Yeşili’ne boyanacak! Garanti’nin bu organizasyonunun bir ayağı olarak Neşet Ruacan ve Ece Göksu Bis sahnesinde olacak ve cazın klasikleriyle Pazar günümüzü saat 19:00 itibariyle şenlendirecek. Sadece caz ya da pop değil; zaman içerisinde her tarzda müziğe kucak açmayı düşünüyor bu mekan. Bunun dışında Bis;  zaman zaman talk-show gibi gösterileri de Ankaralılara sunacak.

Etkinlik detayları ve bilet satımı için:

http://www.biletix.com/etkinlik/S8D01/ANKARA/tr

Leave a Reply