bu

1996 yılında yayımladığı ‘Çöz Beni’ adlı ilk albümü ile profesyonel müzik hayatına giriş yaptığından bu yana, şarkılarıyla kimi zaman ‘Can Özüm’ dedi hayranlarına tüm romantikliği ile; kimi zaman da alıp başını gidesi geldi ‘Yürü Yüreğim’ şarkısıyla dokundu her birimizin yüreğine şarkıcı Gökhan Tepe. Geçtiğimiz yılın son günlerinde yayımladığı  ‘Gelsen de Anlatsam’ şarkısı ile aylardır müzik listelerinde zirvede olan Gökhan Tepe, geçtiğimiz hafta Beyoğlu’nda bir eğlence mekanında yeni albümü ‘Seninle Her Yere’nin basın lansmanını düzenledi.

kk

Gökhan Tepe’nin bu albümü, 2015’in sevilen ve en çok dinlenilen albümleri arasında olacak gibi görünüyor. Şarkıcı basın lansmanını, albümde emeği olan Erhan Bayrak ve Şebnem Sungur gibi ünlü isimlerin de katıldığı bir gecede yaptı. Müzik direktörlüğünü ve prodüktörlüğünü Gökhan Tepe’nin kendisinin yaptığı bu albümde, geçtiğimiz albümlerinde birlikte çalıştığı şarkı yazarları Ayla Çelik, Şebnem Sungur ve Hakkı Yalçın’ın çalışmaları da gene yer almakta. Tüm bestelerin Gökhan Tepe’ye ait olduğu albümün fotoğrafları ise; klip yönetmeni ve fotoğrafçı Evren Arasıl imzası taşıyor. Şarkıların düzenlemesine gelince; düzenlemeleri ünlü aranjörler Erhan Bayrak ve Barış Özesener yaptı.

Albümdeki şarkılar sırasıyla şu şekilde: Sözleri Şebnem Sungur’a ait olan ‘Gelsen De Anlatsam’, albüme ismini veren şarkı olan ‘Seninle Her Yere’,  ‘Ayrılık Aşkın Adında’, ‘Kader’, ‘Günahın Bende’, ‘Armağan’, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde özel olarak yayınladığı ‘Sonsuza Kadar’ ve ayrıca ‘Gelsen de Anlatsam’ şarkısının Erdem Kınay’ın hazırladığı ‘remix’ versiyonu. Albüme adını veren ‘Seninle Her Yere’ isimli parçayı dinleyip, albümdeki şarkılar hakkında fikir edinebilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=f95itM5nTsk

Şarkıcı, albümün ilk klibini çok yakında sözleri Ayla Çelik’e, bestesi ise kendine ait olan ‘Kader’ şarkısına çekeceğini duyurdu. Albümün yolu açık olsun. Müzikle kalın!

 

Leave a Reply