Dünya üzerinde birçok ülkede yayınlanan Survivor, heyecanlı anlara da sahne olmakta. Mesela Almanya’da yayınlanan Survivor programında yaşananlar ise görülmeye değer. Alman ünlülerin görüntülenmiyormuşçasına sergiledikleri rahat tavırlar izleyicinin gözünden kaçmadı. Yayınlandığında en çok hakkında konuşulan ve olay yaratan ülke ise tabii ki Türkiye.

Türkiye’de Acun Medya tarafından yapılan Survivor, bugüne kadar pek çok olaya imza attı. En son yayınlanan Ünlüler-Gönüllüler ise pek çok olaya damgasını vurdu. İzleyiciler hala yaşanan olayları unutmamış durumda. Özellikle yaşanan Pascal Nouma-Nihat Doğan kavgası hala hem izleyici tarafından hem de medya tarafından unutulmadı. Acun Ilıcalı tarafından seçilen ünlüler ekibi, bol reytingi almayı başardı ve yayınlandığı pazar günlerinin vazgeçilmezi oldu. Yarışmanın galibi dürüstlüğüyle seyircinin beğenisini kazanan Derya Büyükuncu oldu.

Şimdi ise izleyiciyi çok daha bomba bir Survivor bekliyor. Program, gerek ünlü yarışmacılarıyla gerekse heyecanla beklenen gönüllü yarışmacılarla çok daha büyük bir reyting patlaması yapacakmış gibi duruyor. Bildiğimiz kadarıyla ünlüler grubunda yarışacak isimler arasında Nez, Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç, Almeda, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş var. 17 Mart’ta yayınlanması planlanan Survivor’ın yeni kadrosuyla bütün izleyicileri çekeceği ise kaçınılmaz bir gerçek. Seyirci özellikle Mustafa Topaloğlu’nu merak ediyor.

Anlaşılan heyecan dolu, aksiyonun eksik olmadığı, olayların tavan yaptığı, her hafta yapılan konseylerde birçok olayın yaşanacağı yepyeni bölümler bizi bekliyor. Yeni Survivor’ın, Acun Medya’nın tüm diğer programları gibi birçok evde konuşulacağı ve herkesin ilgisini çekeceği ise bir gerçek. Şimdiden izleyecek herkese iyi eğlenceler…

Leave a Reply