Bilkentliler Bölümlerini Tanıtıyor!

Üniversite tercih dönemi belki de hayatımızdaki en önemli dönemlerden biri. Seçeceğimiz meslek ve üniversite şüphesiz bütün yaşamımızı önemli ölçüde etkilemektedir. Bu noktada kendimizi tanımaya çalışmak ve hayattan beklentilerimizi netleştirmek bu önemli süreç içerisinde bizi aydınlatacak en önemli faktörlerden. Biz de GazeteBilkent ailesi olarak hayatlarının bu önemli kararını vermek üzere olan üniversite adaylarına kendi penceremizden bölümlerimizi tanıtacağız. Bölüm tanıtımlarının yapılacağı yazı dizimiz Fizik bölümü ile birlikte başlayacak.

Bunun yanı sıra üniversitemizin Bilgi ve Tanıtım Ofisi tarafından düzenlenen 11 Temmuz- 2 Ağustos tarihlerinde tercih dönemi boyunca sürecek tanıtım turlarına katılmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Burada Bilkent Üniversitesi rehber öğrencileri sizlere okulumuzu gezdirip kendi bölümlerini tanıtacaklar.

Dahası Bilkent Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilen Meslek Seminerleri’ne katılmanız meslek seçiminiz açısından oldukça yararlı olacaktır. Düzenlenen Meslek Seminerleri’nde rektörümüz Abdullah Atalar da sunum yapacaktır. Bu Meslek Seminerleri’nin tarihleri ise şu şekilde :

21 Temmuz 2016, Perşembe
23 Temmuz 2016, Cumartesi
24 Temmuz 2016, Pazar
28 Temmuz 2016, Perşembe
30 Temmuz 2016, Cumartesi

Bilkent Üniversitesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve Meslek Seminerleri programına erişebilmek için: http://adaybilgi.bilkent.edu.tr/

slider1

Dileriz bu dönemde hayatınız için en mutlu olabileceğiniz tercihi yaparsınız!

 

 

Leave a Reply