Değerli Bilkentli,

GazeteBilkent’in, Bilkent Store ile ilgili düzenlediği, 725 kişinin katıldığı anketin ardından şimdi, Bilkent Store yeni bir atağa kalkıyor ve yenilenme sürecini başlatıyor. Yapılan  anket sonuçlarından bir parça paylaşmak gerekirse,

1 2

 

İşte sonuçlar böyle. Sonuçların da gösterdiği gibi Bilkent öğrencilerinin çoğu bir değişimden yana ve sonunda bu değişim gerçekleşiyor.

Bilmiyorum fark ettin mi, Bilkent Store yeni yerine taşındı ve bir yenilenme sürecine girdi. Fakat bu süreçte başarıya ulaşması için sana da ihtiyacı var!

Speed'in yanındaki eski mağaza.

Speed’in yanındaki eski mağaza.

 

Bilkent Store şimdilerde, yaptığı tasarımlarla hem ses getirecek hem de okulun ruhunu yansıtabilecek tasarımcılar arıyor. Eğer sen de “Ben Bilkent ruhuna hakimim, efsane fikirlerim var.” diyorsan buyur, başvuru linkimiz burada.

Tasarımcıda aranan özellikler ise yaratıcılık ve Bilkent ruhuna sahip olma.

Yapacağı işler ise Bilkent Store’da satılan ve satılacak ürün tiplerinin orijinal tasarımlara kavuşmasında Bilkent Store yönetimine yardımcı olmak. Bilkent Store bunun sözünü şimdi vermiyor ama, belki ufak paralar dahi kazanabilirsin.

Kariyerini inşa ederken karşına çıkan bu güzel fırsatı kaçırmamak için hemen başvur!

Leave a Reply

8 comments

 1. Muhammet Ayhan

  Bikent Store nereye taşındı?

 2. Ozan Yiğit Demirbaş

  Muhammet merhaba,

  Bilkent Store şu an Marmara ile aynı binayı paylaşıyor. Bankamatiklerin sol tarafında kalıyor yeri. Açılalı daha çok kısa bir zaman oldu, fark etmemiş olabilirsin.

 3. FERHAT

  Merhabalar,

  Bilkent üniversitesi araç stickerları ve t-sirt almak istiyoruz fakat iletişim bilgileri var mıdır?

  Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Ozan Yiğit Demirbaş

  Ferhat merhaba,

  Araç stickerlarını, tişörtleri ve diğer eşyaları Marmara’nın ve Speed’in yanındaki mağazalarımızda bulabilirsin.

  Selamlar.

 5. Yaren

  Merhaba, yatay geçişle Bilkent’e geleceğim onun öncesinde sweatshirt almak istiyorum istanbula göndermek imkanınız var mıdır acaba ve bunun için ulaşmam gereken numarayı yazabilir misiniz? teşekkürler.

 6. Hüseyin

  Bilkent Store’un acilen online satış sistemine de adım atması gerekiyor bence.

 7. Didem Kargın

  Slm Bilkent mezunuyum ve Bilkent storedan çeşitli eşyalar almak istiyorum acaba online satışınız varmı ben aradım bulamadım..Nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkürler :))

 8. Ece

  Merhaba,

  Bende mezunum okula gelme şansım olmuyor online satış süper olurdu :)