TurkishWIN bu yılki STEAMWIN etkinliğini Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleştiriyor !

Yaptığı etkinliklerle alanında başarılı kadınları ve bu alanlarda çalışmak isteyen kadın öğrencileri buluşturmayı amaçlayan TurkishWIN, kendilerinin ilk endüstri dikeyi olan STEAMWIN’i ikinci akademik yılında bizlerin karşısına çıkarıyor.

14993503_1299086546804682_4619467293320046670_n

Peki, nedir bu TurkishWIN?

TurkishWIN (Turkish Women’s International Network) her sektörden, çeşitli yaş gruplarından birçok kadını buluşturmayı hedefleyen bir oluşum olarak adlandırılabilir. Yaptıkları etkinliklerin temelinde kadını iş hayatına kazandırma, cesaretlendirme ve onların fikirlerine destek olma amacı yatıyor.

STEAMWIN ise -Science, Technology, Engineering, Art and Maths- yani bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanında eğitim gören kadın öğrencilerle, kadın yöneticileri buluşturan etkinlik. Etkinlik boyunca öğrenciler CEO’larla söyleşilere, online etkinliklere katılıp; alanında başarılı kadınların ilham verici konuşmalarını dinleyebilirler.

Eğer siz de iş dünyasına adım atmayı düşünüyor ve kafanızdaki soruların cevaplanmasını istiyorsanız, her şeyden önemlisi bu güzel ailenin bir parçası olmak için adım atmak istiyorsanız TurkishWIN sizleri bekliyor olacak !

Konuşmacılar arasında Yaprak Metin (Kurucu – Matrix International), Hazal Demiral (Hizmet Sunum Yöneticisi – Microsoft), Melek Pulatkonak (Kurucu – TurkishWIN & Binyaprak), Özge Özmen (Kurucu- Social MakerLab), Doç. Dr Bilge Demirköz (Öğretim Görevlisi – Orta Doğu Teknik Üniversitesi & CERN) ve Senem Akgün (İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi – Çanakkale Çan) bulunuyor. STEAMWIN 29 Kasım 2016 Salı günü saat 13:00’te Bilkent Üniversitesi EE-01’de !

Bu arada belirtmeden geçmek olmaz, etkinlik kapıları TurkishWIN kadınları tarafından onları destekleyen erkeklere de açık :)

https://www.turkishwin.com/

Etkinliğin Facebook sayfası için : https://www.facebook.com/events/1300486246690529/

Biletler için:  eventbrite.com

Leave a Reply