Kılıçdaroğlu Konferansına Dair Önemli Açıklama!

Politik Düşünce Kulübü’nün yarın gerçekleşecek Kemal Kılıçdaroğlu konferansına ilişkin oldukça önemli bir duyurusu var. Bu duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz:

 

 

 

politik

PDK, salon dışında konferansı sinevizyon sistemi ile gösterecek.

Değerli Bilkentliler,

23 Ekim Perşembe günü saat 12:30’da Mithat Çoruh AMFİ’de CHP Genel Başkanı, ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacağız. Bilindiği üzere yüksek kapasiteli konferans salonu yokluğu okulumuzun önemli sıkıntılarından birisi. Oldukça yoğun ilgi olacağını tahmin ettiğimiz konferansımızda hiçbir arkadaşımızın salonun dışında kalarak mağdur olmasını istemiyoruz. Bu yüzden rektörlüğümüz ile işbirliği yaparak salonun dışında kalacak arkadaşlarımız için bir formül ürettik. Üniversitemizin daha önce de çalıştığı bir sinevizyon firması ile anlaşarak salonun dışında kalan büyük alanda dev ekranda konferansı canlı olarak yayınlayacağız.

Böylece salona giremeyen arkadaşlarımız için önemli bir alternatif oluşturmuş olacak; hem olası mağduriyetlerin önüne geçecek hem de konferansımızın çok daha fazla kişi tarafından takip edilmesini sağlamış olacağız.

Konferansı salonun içinde takip etmeyi isteyen arkadaşlarımızın ise mümkün olduğu kadar erken gelerek, Mithat Çoruh Amfi’de yerlerini almaları gerekmektedir. Ulusal medyanın takip edeceği, üst düzey protokolün bulunacağı konferansımızda öğrenci arkadaşlarımızın hiçbir sıkıntı yaşamaması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Zira biz bu konferansı ne medya ne de protokol için değil, sizler için organize ediyoruz.

Saygılarımızla.

Politik Düşünce Kulübü

Dünü Bilip Bugünü Anlamak İçin…

Leave a Reply