Kemal Kılıçdaroğlu Bilkent’te !

politik

Bilkent Üniversitesi siyasete doyacağı bir haftaya hazırlanıyor!

Bilkent Üniversitesi yakın tarih, siyaset ve toplumsal olayları araştırma ve tartışma platformu Politik Düşünce Kulübü, Bilkent Üniversitesi tarihinin en önemli konuk etkinliklerinden birine imza atıyor!

kemal-kilicdaroglu-ya-gelecek-ya-gelecek_659770_720_400Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı, Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Ekim Perşembe günü Politik Düşünce Kulübü’nün konuğu olarak Bilkent öğrencileriyle buluşacak!

22 Mayıs 2010 tarihinden bu yana CHP Genel Başkanlığını sürdüren ve CHP 18. Olağanüstü Kurultayında Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile yarışarak yeniden parti liderliğini elde eden Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez de meclis kürsüsünde savunduğu CHP tavrını Bilkentlilerle paylaşmaya geliyor.

“CHP’nin Çözüm Süreci Algısı ve Hükûmet Politikalarına Bakışı” konulu konferans saat 12:40‘da Mithat Çoruh Amfi‘de gerçekleşecek.

 

Toplumsal sorunların, yakın tarihin ve güncel siyasetin tarafsızca tartışıldığı bir ortamın yaratıcısı Politik Düşünce Kulübü, siyasetin aktörlerini birer birer Bilkent’e getirmeye ve tüm düşüncelerin temsilini sağlamaya da kararlı gözüküyor.

Gerçekleştirdikleri tartışma ve konuk etkinlikleri  ile her daim yoğun ilgi gören Bilkent Politik Düşünce’nin bu tarihi konuk etkinliğine tüm Bilkent Üniversitesi davetli.

Kemal Kılıçdaroğlu Konferansı Facebook Etkinliğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.facebook.com/events/1488729741393461/

Etkinlik GE250/1 kapsamında 20 puan olarak değerlendirilecek.

 

Dünü Bilip Bugünü Anlamak İçin…
Politik Düşünce Kulübü

Leave a Reply