Bilkent Politik Düşünce 15 Ekim Çarşamba günü gerçekleştireceği “Kobani, IŞİD ve Tezkere” konulu tartışma etkinliğinin ardından hemen bir sonraki gün çok önemli bir konuk etkinliği düzenliyor.  Türkiye’nin en önemli siyasi figürlerinden Doğu Perinçek tahliyesinin ardından ilk kez siyasi bir kulübün etkinliğine katılacak. Bilkent Politik Düşünce’nin konuğu olarak 16 Ekim Perşembe günü saat 12:30’da FFB-22’de Bilkentlilerle buluşacak olan Perinçek konferansının yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Biz de GazeteBilkent Kampüs birimi olarak PDK’nın etkinliği tanıtım yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

dogu-perincekin-cezaevi-cikisi-konusmasi_5836

 

Bilkent Üniversitesi yakın tarih, siyaset ve toplumsal olayları araştırma ve tartışma platformu Politik Düşünce Kulübü bu sefer son derece önemli bir ismi konuk etkinliği kapsamında ağırlıyor! 

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek 16 Ekim Perşembe günü Bilkent Politik Düşünce’nin konuğu olarak Bilkent’e geliyor!

Tam 40 yıldır siyaset sahnesinde olan, bir siyasetçinin çok ötesinde siyasi bir figür haline gelen; fikirleri, görüşleri ve kurucusu olduğu hareketler her daim çok tartışılan Perinçek; Ergenekon davasından tahliye olduktan sonra ilk kez siyasi bir konferansta üniversite öğrencilerinin karşısına çıkıyor.

“Türkiye’nin Birlik ve Barış Süreci” konusuyla 16 Ekim Perşembe günü saat 12:30’da FFB-22’de gerçekleşecek olan konferansı kaçırmayın!

 

Leave a Reply