Bilkent Politik Düşünce Sahneye Çıkıyor!

Bilkent Üniversitesi’nin en etkin topluluklarından, Akademik Danışmanlığını Dr. İlker Aytürk‘ün yaptığı,  2 senedir düzenlediği tartışma etkinlikleriyle önemli bir tanınırlığa sahip olan Bilkent Politik Düşünce Kulübü 18 Eylül Perşembe günü saat 17:40 da FFB-22’de gerçekleştireceği büyük tanışma toplantısı için kolları sıvadı!  PDK tanışma toplantısı tanıtım ve duyurularını sosyal medya organlarındaki resmi hesaplarından şu metinle duyuruyor:

 Afiş

[box_dark]YAKIN TARİH VE SİYASET YOLCULUĞU KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR![/box_dark]

Cepheler, isyanlar, savaşlar… Darbeler, devrimler, ihtilaller…

Çizmeler, kalpaklar, fraklar… Failler, meçhuller, suikastlar… 
Heyecanlı kalabalıklar, öfkeli nutuklar… Coşkulu seçim meydanları, kör düğüm olmuş koalisyonlar…

Bilkent Üniversitesi yakın tarih, siyaset ve toplumsal olayları araştırma ve tartışma platformu 
POLİTİK DÜŞÜNCE KULÜBÜ yeni gönüllüleriyle, yeni yol arkadaşlarıyla tanışmak için sabırsızlanıyor!
18 Eylül Perşembe günü saat 17:40 da Güzel Sanatlar binası FFB-22 salonunda büyük tanışma toplantımızı gerçekleştireceğiz.
Hem bizleri, kulübümüzü, bugüne kadar başardıklarımızı, misyonumuzu ve hedeflerimizi tanıma fırsatı bulacak hem de bu büyük ailenin bir parçası olmak adına ilk adımınızı atmış olacaksınız. Bizimle birlikte çalışmak, kurumsal olarak kulübümüzün içinde yer almak isteyen dostlarımızı ise mutlaka bu toplantımıza bekliyoruz.
Sizleri Bilkent Politik Düşünce ile buluşmaya çağırıyoruz. Bilkent’in apolitik görünen imajına karşı siyasetin en saygın, bilimsel ve verimli şekilde her hafta masaya yatırıldığı kulübümüzün tanışma toplantısına hepinizi bekliyoruz! 
Bilgilerinizi geliştirmek, fikirlerinizi paylaşmak, hepsinden de öte bir dost, arkadaş edinmek için gelin.
18 Eylül Perşembe günü saat 17:40 da FFB-22 de buluşmak üzere!


Dünü Bilip Bugünü Anlamak İçin..

———————————————————————————–

Biz de GazeteBilkent ailesi olarak Bilkent Üniversitesi’nde yakın tarih, siyaset ve toplumsal olaylara ilgi duyan, bu konularda kendisini geliştirmek, fikirlerini paylaşmak isteyen tüm arkadaşlarımızı Bilkent PDK ile tanışmaya çağırıyoruz!

Leave a Reply