Geçen yıl ilki düzenlenen Bilkent Üniversitesi Sinema Festivali, Sinefest ’11 hem festivaliyle hem de gala gecesiyle öğrencilerden tam not almıştı. Bu yıl ise üst düzeydeki beklentileri karşılamak için Bilkent Üniversitesi Öğrenci Komitesi olarak sizlere bol sürprizli bir festival ve Gala gecesi hazırladık. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da atölye çalışmaları ve sergimiz olacak.

Oylama sona erdi ve Bilkent en iyileri seçti. 6 Mayıs 2012 akşamı yapılacak olan gala gecesiyle ödüller sahiplerini bulacak. 27 Nisan’da festivalimizin açılışını yapıyoruz, 6 Mayıs’ta Gala Gecesiyle bu seneki festivalimizi sonlandırıyoruz.

Biletleri Doğu Kampüs’teki N binasının önünden ya da Merkez Kampüs’teki B binasından ve A binasından temin edebilirsiniz. Hadi gelin hep birlikte 2011 yapımı sinema filmlerini izleyelim; oyuncularıyla söyleşiler yapalım. Her dakikasından keyif alacağınız bir festival sizleri bekliyor.  Katılımınızın festivalimizi geliştirip, gelenekselleştireceğini unutmayın. Eğlenmeye hazır olun.

Leave a Reply