Yaz mevsimi dediğimiz zaman aklınıza neler geliyor? Tamam deniz, kum, güneş, partiler, eğlence… Evet evet bunlar yirmili yaşlarınızın başındaysanız ilk gelen şeyler olabilir. Peki ya yirmilerinizin sonların da olsaydınız ya da şöyle otuzlarınıza yelken açmış olsaydınız? İşte o zaman aklınıza tek bir şey gelirdi yaz dendiğinde o da; aşkın mevsimi yani evlilik mevsimi.

Havalar biraz ısınmaya başladı mı tüm sevgililer evlilik planları yapmaya başlarlar, gelinlikle damatlık seçilir, mekân bakılır, düğün şekerleri, çiçekleri, arabası… Derken işler alır başını gider. Şanslıysanız ayrılmadan ya da bir tatsızlık yaşamadan bu süreci atlatabilirsiniz. Ama henüz o kadar şanslısına rastlanmadı haberiniz olsun.

Şimdi bandı biraz griye alalım. Tüm bu koşuşturmacanın başlamasından önce, evlilik teklifi aşamasına. Sizlerle bu serüvenin her adımı tek tek inceleyeceğiz. Olur ya belki aranız da evlenmek isteyenler ya da en azında hayalini kuranlar vardır; iş te bu yazım sizler için.

Evlenme Teklifi…

Bu süreç erkekler için biraz sancılı geçer. Bir taraftan alacakları cevabın belirsizliği; diğer taraftan da teklifi kusursuz yapma baskısı. İşte bu ikisi birleşince erkeklerin neden evlilikten korktuğunun cevabı ortaya çıkıyor. Ama korkacak bir şey yok aslında o basit ve iki kelimeden oluşan soru size aşık olan bir kadının ayaklarını yerden kesmeye yeter de artar bile.

Ama yine de; gelin bu olaya yeni bir boyut getirmiş olan bazı damat adaylarımızın evlenme tekliflerine bir bakalım.

  • Sevgiliniz bir hayvan severse işte size hayır diyemeyeceği bir evlenme teklifi…Hayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme TeklifiHayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme Teklifi
  • Yok benimki kedici derseniz o da olur :)Hayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme Teklifi
  • Yemek, özellikle de tatlı bir kadının en savunmasız ve hassas olduğu anlardan biridir peki ya siz de müstakbel eşinizi o dakikalarda yakalarsanız? Bence EVET kaçınılmaz bir cevap olacaktır.Hayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme TeklifiHayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme TeklifiHayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme TeklifiEvlenmek mi… Benimki biraz çocuk ruhlu, onun ilgisini nasıl çekebilirim ki? Diye sorup duruyorsanız kendi kendinize işte cevabı aşağıda;)Hayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme TeklifiHayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme Teklifi
  • Arkadaşım cümle alem duysun! diyorsanız bu teklif tam da size göre.Hayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme Teklifi
  • Bir çakıl taşı ve penguen gibi paytak bir yürüyüşle de yapabilirsin bunu…Hayır Diyemeyeceğiniz 32 Harika Evlenme Teklifi
  • Bunlar sizler için seçtiğim bazı evlenme teklifleri. Eğer kız arkadaşınızı tanıyorsanız sanırım bu yazının yardımı dokunabilir size. ŞİMDİ BEN SİZİ HAYALİNİZDEKİ MÜKEMMEL TEKLİFİ BULMANIZ İÇİN BİRAZ YALNIZ BIRAKAYIM. ALDIĞINIZ KOCAMAN EVET CEVAPLARINDAN SONRA TEKRAR GÖRÜŞECEĞİZ VE BU SEFERDE DÜĞÜN CAMİASINA KISA BİR GÖZ GEZDİRECEĞİZ BİRLİKTE. (Kızlar sizler de hayalinizi biraz daha genişletebilirsiniz ya da yeni fikirlerle sevginize ilham verebilirsiniz biraz;)

Leave a Reply