Amerika’nın en büyük müzik festivallerinden Coachella müzikseverleri olduğu kadar moda severleri de heyecanlandırıyor.  Çünkü ünlü isimlerin kaçırmadığı Coachella bir açık hava defilesini andırabiliyor. Üstelik festival stili çok eğlenceli, rahat ve bohem.

Renkli olmayı seçen Rihanna festivalde mor paltosu ve pembe botlarıyla dikkat çekti. Tam tersi bir stil seçen Alexa Chung ise 5,150 dolarlık bembeyaz Chloé elbisesiyleydi.

Rihanna

Alexa Chung

Güzel Victoria’s Secret melekleri de festivalde boy gösterenler arasındaydı. Behati Prinslo kot şortu ve siyah şapkasıyla rahat bir tarz seçerken Alessandra Ambrosio zarif elbisesiyle arzı endam eyledi.

Behati Prinsloo

Alessandra Ambrosio

On altı yaşındaki Brooklyn Beckham sade bir beyaz tişört ve siyah pantolon tercih ederken Justin Bieber alıştığımız bol tişörtlerinin içindeydi.

Brooklyn Beckham

Justin Bieber

Şıklık yarışı içindeki kardeşleri unutmak olmaz. Bol kotunu bir bikini ustu ve yelekle tamamlayan Kendall Jenner’a mini şortuyla kardeşi Kylie Jenner eşlik etti. Paris ve Nicky Hilton kardeşler ise mini elbiselerini nedense gece taktıkları güneş gözlükleriyle tamamladılar.

Jenners

Paris Nicky Hilton 2

Peki ya sizce, kim Coachella’nın en şıkı kim en rüküşüydü?

Leave a Reply