Bana kalırsa Karl Lagerfeld’i sevmemek çok zor. O moda dünyasının karizması. Modanın dahisi şimdi de Chanel çatısı altında Cara Delevingne ve Pharrell Williams’i bir araya getirerek harikalar yaratmaya hazırlanıyor. 1 Aralıkta bir Karl Lagerfeld filmi geliyor!

Kısa film Chanel’in Avusturya’da yapılacak olan Métiers d’Art koleksiyonu şovu için hazırlandı. İsmi ‘Reincarnation’ olan film Salzburg’da gösterilecek. Film Geraldine Chaplin tarafından canlandırılan Gabrielle Chanel’in bir ceket hakkındaki takıntısını anlatıyor. 1954’te Salzburg’da tatilde olan Chanel, Pharrell’in canlandırdığı asansörcü üzerindeki ceketi görür ve bu ceket ikonik Chanel ceketi için bir ilham kaynağı olur.

2-cara-and-pharrell-for-chanel-650

Lagerfeld ekibin harika olduğunu ve onlarla çalışmanın çok kolay olduğunu söylüyor. Bu filmi daha da ilginç yapabilecek tek şey ise Cara Delevingne ve Pharrell’in birlikte şarkı söylüyor olması! Yine Lagerfeld’in söylediğine göre gözdesi Cara uzun zamandır böyle bir projeye imza atmak istiyormuş. İlk şarkısını Pharrell ile söylemek İngiliz model için harika bir başlangıç olsa gerek.

Cara-and-Pharrell-Williams-for-Chanel

Film moda severler tarafından merakla bekleniyor. Neyse ki yayınlanan kısa sneak peek heyecanımızı biraz olsun yatıştırdı. Kısa filmin yayınlanan kısmında Lagerfeld olayı kendi hayalinde yeniden yarattığı versiyonuyla anlatıyor. Ceket Pharrell’in canlandırdığı Avusturya imparatoru Franz Joseph I tarafından giyiliyor. İmparator bu sahnede Delevingne tarafından canlandırılan İmparatoriçe Elisabeth ile dans ediyor. Heyecanla beklenen film için geri sayım başladı bile!

chanel-reincarnation02

cara-d-pharrell-chanel-p

Leave a Reply