Soğuk kış günlerini kap kalın kazaklar, botlar, eldivenler, yani kısacası kendimizi lahana gibi sarıp sarmaladığımız kıyafetlerle geçirirken, özlediğim yaz mevsimini iple çeken ben Victoria Secret’ın resmi olarak lanse ettiği 2015 mayo kataloğuna iç geçirerek baktım. Evet belki bu haber bizim için erken oldu fakat meleklerin güzel fizikleri önümüzdeki yaz için fit olmak adına ilham verebilir. Bu kataloğu inceledikten sonra eminim siz de benim gibi yaz mevsimi için özlem duyacaksınız.

victoria-s-secret-2015-mayo-koleksiyonu-5186839

Moda takipçilerinin ilgi odağı olan Amerikalı marka Victoria Secret, merakla beklenen Swim 2015 mayo kataloğunu 13 Ocak’ta kendi sitesi olan victoriassecret.com’da yayınladı. Çekimleri fotoğraflarla ölümsüzleştiren ünlü moda fotoğrafçısı Greg Kadel, eşsiz doğa güzellikleriyle ünlü olan Hawaii adalarında gerçekleştirdi.

victoria-s-secret-2015-mayo-koleksiyonu-5186739

victoria-s-secret-2015-mayo-koleksiyonu-5186787

victoria-s-secret-2015-mayo-koleksiyonu-5186759

Dünyanın en çok tanınan süper modellerini, defilelerinde tanıtım mankeni olarak seçen Victoria’s Secret bu yıl kataloğun kapağı için Behati Prisloo’yu tercih etti. Ben isimleri çok takip etmediğimden olsa gerek bu ismi yeni duydum. Behati,  Güney Afrika’da Namibya’nın Grootfontein kentinde doğmuş eşsiz bir güzelliğe sahip olan meleklerden. 2007’den beri marka için çalışıyor fakat her yıl yayınlanan mayo kataloğunun kapak yüzü olarak ilk kez tercih edilmiş. Süper model Behati, “Very Sexy One Shoulder Triangle & Double Strap Cheeky” model bikiniyi tanıttı.

swim-1-2015-behati-very-sexy-triangle-top-cheeky-bikini-victorias-secret-hi-res

 

Victoria Secret’ın kendi sitesine mayo kataloğunu bohem, spor ve seksi tarz olarak üçe ayırmış. Marka, 2015 yazının en moda bikini ve mayolarını spor şık bir tarzla birlikte püsküllerin, karışık desenlerin, file ve fırfır detaylarla bohem bir stil olarak tasarlamış. Spor tarzda en çok şerit detaylar, seksi tarz da ise yüksek kesimler ve derin dekolteler kullanılmış.

victoria-s-secret-2015-mayo-koleksiyonu-5186851swim-1-2015-very-sexy-hottie-halter-itsy-victorias-secret-hi-res

swim-1-2015-beach-sexy-fridge-midi-itsy-bikini-victorias-secret-hi-res

Ben en çok sarı püskül detaylı olanı sevdim. Eğer sizde Victoria’s Secret Swim 2015 bikini ve mayo kataloğuna bakmak isterseniz adres burada: https://www.victoriassecret.com/swimwear

 

Leave a Reply