Dövme yaptırmak isteyen ama bir yandan hem kalıcılığından hem de acı duyacağından korkup vazgeçen bayanlar için gerçekten güzel bir haberim var: Flash Tattoo. Flashtat.com tarafından üretilen bu dövme, yeni yeni trend olma yolunda ilerliyor.

7007ALTIN2014_1_org

collageblog-cahbroll

 

‘Flash Tattoo’, yaklaşık 2 ay önce Jessica Alba ve Beyonce’un kişisel instagram hesaplarından yükledikleri fotoğraflarla gündeme gelmişti.

Daha sonra moda haftalarında objektiflere yansıyan bir çok dünyaca ünlü isimlerinde yaptırdıkları Flash Tattoolar herkesin ilgi duyacağı bir aksesuar hâline geldi. Bu dövmenin tutkunları arasında Katie Holmes, Alessandra Ambrosio, Vanessa Hudgens gibi ünlü isimler de yer alıyor.

flash tats beyonce

Altın ve gümüş tonlarında yapılan bu geçici dövmeler, güneş altında bir mücevher gibi parıldayarak dikkatleri üzerinize çekmeyi eminim ki başaracaktır. Geçiciliği dövmenin kalitesine bağlı olarak bir haftayla dört hafta arasında değişiyor. Dövmeyi çok sevenler, hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak vücudunun her yerine kolayca yaptırabiliyor.

5

00000000004

Modayı yakından takip eden bir çok bayan, bu dövmeleri kıyafetlerine ve bulundukları ortama göre kombinleyerek kullanmaya başladı bile! Adeta mücevheri andıran bu dövmeyi yaptırdığınız zaman ne aksesuar takacağınızla ilgili zaman kaybınız olmayacak.

tttoo

Flash-tat-4

Flashtat.com’un sitesine baktığımda dövmelerin ruh hallerine veya tarza göre adlandırıldığını görüyorum. Mesela egzotik, duygusal ve bohem-şık tarza sahipseniz ‘SOFIA’ adlı model tam size göre. Eğer gece dışarı çıkmak için rock havasındaysanız ve etkileyici gözükmek istiyorsanız tercihinizi ‘NIKKI’ modelinden yana kullanabilirsinz.  Kendi sitesinde dövmelerin fiyatları 20 $ ile 30 $ arasında değişiyor.

Zerafetinizi daha da ön plana çıkartacak Flash Tattoo’lar bu sezon olmasa bile önümüzdeki yaz sezonunda plajlarda, bir gece davetinde veya eğlence yerlerinde sezona damgayı vuracak gibi gözüküyor.  Seçim sizin, bir kere denemekten kimseye zarar gelmez öyle değil mi? Yeni mücevherlerinizle ortamda en dikkat çeken siz olacaksınız!

Leave a Reply