Inez-Vinoodh Eserleri Dolabınıza Giriyor!

Moda dünyasının yaratıcı zihinler için oyun alanına döndüğü kasım ayı çok güzel bir birliktelikle başladı. Çılgın fotoğrafçılar Inez ve Vinoodh, Frame Denim’e jean tasarladı. Jens Grede ve Erik Torstensson tarafından 2012 yılında kurulan Frame Denim, çaba sarf etmeden kusursuz görünüme kavuşmamızı sağlayacak temel parçalar üretiyor. Frame Denim kendine güvenen, stilini tamamlamak ve formunu ortaya çıkarmak için kot kullanan kadınlar için yaratılmış. Kurulduğundan beri Miranda Kerr, Anja Rubik ve Lara Stone gibi modellerin de tercih ettiği marka, Los Angeles temelli olmasına rağmen Londra stilinin de etkisi altında kalmış.

VLM-3-Vogue-16July14-pr_b

 

 

VLM-4-Vogue-16July14-pr_b_1080x720

V Magazine Inez ve Vinoodh’a neden jean tasarladıklarını sormuş. Yaratıcı çift uzun zamandır kusursuz kot pantolonu arıyormuş. Frame Denim’den Erik Torstensson çifte eğer bir pantolon tasarlarlarsa üreteceklerini söylemiş. Buradan sonra da olaylar doğal süreçte gelişmiş. Kusursuz skinny jeani tasarlamışlar. Tasarladıkları kot pantolonlar ne çok dar ne de boyfriend tarzında bol. Klasik görünüme sahip bu kotların arka cepleri kalçayı daha iyi göstermesi için küçültülmüş. Yüksek belli tasarlanan kotlar hareket etmeyi de kolaylaştırıyor.

VLM-2-Vogue-16July14-pr_b_592x888

İsteyen herkesin içinde rahat edeceği ve iyi görüneceği Inez-Vindoodh eseri jeanler internet üzerinden sipariş edilebilir. Ünlü çift kusursuz jeani yarattı. Satmazsa önemli olmadığını söylüyorlar. Artık hayatları boyunca içinde rahat edebilecekleri pantolonları var nasılsa.

PRPL_frame-byalexisdahan_05-inez and vinoodt_1026_770_resize_90

Leave a Reply