Uslu kız Sandy seksapelini ve feminenliğini dobra dobra gözler önüne seren deri ceket, siyah dar bluz, deri pantolon ve kırmızı topuklularla hoşlandığı çocuğun karşısına çıkar. Grease’ten unutamadığımız repliği söyler: “Hey there, stud!”

 

Grease-grease-the-movie-9555687-724-1000

Değişen stili ve film boyunca tanık olmadığımız özgüveni dikkat çekicidir. Omuzları dikleşir. Travolta’nın canlandırdığı Danny karakterinin gözlerinin içine bakar ve:  “İstediğim sensin.” der.  Kumaş elbiselerden ve yün kazaklardan kurtulup seksi bir kıyafete bürünen Sandy, basit bir deri ceketin insanı nasıl öne çıkardığını izleyiciye gösterir.

appuntidimodoza.zalando.it_

Havaların ansızın soğumasıyla renkli yazlık giysileri rafa kaldırıp uzun kolluları, paltoları, atkıları, bereleri çıkarma vakti geldi. Kışın kolay ve şık kombinler yaratmanın en kolay yollarından olan deri ceketler yine birbirinden farklı birçok model ve renkle karşımıza çıkıyor. Deri, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Maksi elbiseler ve tüllü eteklerle kadınsılığınızı yansıtmaya bayılıyor da, siyah eyelinerınız ve sert stilinizden vazgeçemiyor da, şu sıralar benim de favorilerime giren neofeminenlik akımına kapılmış da olabirsiniz. Deri her stile kolayca uyum sağlar.

Blue-black-leather-jacket-street-style

leather-jacket-denim-shirt-and-lace-pencil-skirt

Çiçek desenli belden bollaşan elbisenizin üstüne giydiğiniz deri ceketinizle pazar günü brunchına hazır olabilirsiniz.

jessica-alba-floral-lthr-glmourmagazine.co_.uk_-400x600

Gece dans etmeye çıkmayı planlıyorsanız tüllü eteğiniz üstüne giyip çıktığınız deri ceket sizi hem sıcak tutacak hem de havalı bir tarza sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

elbiseylekombin

 

black-leather-jacket-fashion-street-style-chanel-handbag

Özel bir davete giderken giydiğiniz uzun ipek elbiseniz deri ceketinizle çok iyi anlaşabilir. Şalınızı bir köşeye fırlatın ve ceketinizi sıtınıza geçirin.

412413d801744011651830db08b3bc9d

 

Sert ve ulaşılmaz bir stile sahipseniz düz saçlarınız ve siyah çorapla gitdiğiniz dar kot şortunuz siyah deri ceketle mükemmel uyumu yakalayacaktır.jacket

Taylor+Momsen+Pajamas+Intimates+Tights+DCsw-ZaFYMsl ugg-jimmy-choo-limited-edition-boot-collaboration-fall2010-ad-girl-motorcycle-590ls091010

Neofeminen kadın artık canı nasıl istiyorsa öyle giyiniyor. Alakasız gibi görünen parçaları özgüvenle taşıdığında şıklığı tartışılmaz oluyor. Özgürce giyinin. Dolabınızdan da temel parçaları eksik etmeyin.

 

Leave a Reply